Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy była już podobna ankieta na mirko ale jeśli nie to zrobimy ją teraz. A więc o co chodzi? Co roku organizuje się plebiscyt przeboju wszechczasów przez PR III Polskiego Radia. Wybierzmy więc zespół/wykonawcę wszechczasów wedługo mirko!
Jeśli zabawa się przyjmie to od dzisiaj będę wrzucał ankietę pod tagiem #zespolwszechczasow
Na czym to będzie polegać? Codziennie będę wrzucał ankietę gdzie spośród 10 zespołów będziecie wybierali swój ulubiony. Na początku zespoły/wykonawcy będą podzielone wedługo gatunku muzycznego. Do kolejnej rundy będą przechodziły dwa zespoły z największą ilością głosów.
Mniej popularne gatunki będą miały tylko jedną "ankiete eliminacyjną" natomiast te bardziej popularne będą miały więcej tych ankiet by jak najmniej zespołów zostało pominiętych.

Dzisiaj pierwsza próbna ankieta eliminacyjna. Zaczniemy od razu z grubej rury, a więc MUZYKA POP. Nie bez przypadku wrzucę tutaj od razu kilku wykonawców, którzy mogliby znaleźć się w rundach finałowych tego zestawienia. Robię tak byśmy mogli wszyscy razem zapoznać się później z różnymi gatunkami na które byśmy normalnie nie trafili.
W komentarzach wrzucajcie wasze ulubione kawałki wykonawców z dzisiejszej ankiety
Głosowanie trwa do jutra 28.03.2018 do 20:00.
OBSERWUJCIE >>>> #zespolwszechczasow
#muzyka #glupiewykopowezabawy #ankieta
PS: W komentarzach piszcie wasze propozycje kategorii :)

Muzyka pop część 1

  • Michael Jackson 66.1% (37)
  • Ed Sheeran 5.4% (3)
  • Ellie Goulding 0% (0)
  • Kylie Minogue 3.6% (2)
  • Katy Perry 3.6% (2)
  • Justin Timberlake 8.9% (5)
  • Britney Spears 3.6% (2)
  • P!nk 0% (0)
  • Christina Aguilera 0% (0)
  • Rihanna 8.9% (5)

Oddanych głosów: 56

  • 15
  • Odpowiedz
@Kutazzz: Disco polo raczej nie. Myślę, że jeśli chodzi o polskich wykonawców to wystarczy kategoria "muzyka polska". Ale jestem otwarty na sugestie :)
Jeśli chodzi o reggae to niestety musi być( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz