Wpis z mikrobloga

powiem tak,moje dzieciństwo bylo zajebiste.po szkole na boisko albo na ulice...bawilismy sie,w moich czasach w liceum nawet komorki nie mialem a teraz jak pedofil jest autorytetem?kogo #!$%@?,mam 9letnia córe i jezeli ktos by mi ja wyzwał albo kazał sie rozbierac to takiego "gurala" bym #!$%@?ł i nawet kosztem więzienia.bo wiekszosc z was dzieci nie ma.a na takie scierwo jak gural powinno sie trzymac w izolatce i wykastowac
#danielmagical #gural #patostreamy
  • 14
@meemphis11: Masz 9-letnią córkę, wyobraź sobie, że od takiego wieku albo nawet i młodszego zaczynają się widzowie gurala, którzy nakręcają takie akcje. Mam nadzieję, że w miarę możliwy sposób kontrolujesz to co twoje dziecko ogląda w internecie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@meemphis11: trochę za daleko się posuwasz ziomeczku. Twierdzisz że zabilbys człowieka bo córka weszła na portal, który nie jest dla dzieci i wiadomo że pełno tam zboczencow? Sam mam córki i twierdzę, że to rodzice, którzy nie interesują się dziećmi tworzą miejsca będące rajem dla pedofilów. Skąd tyle dzieci na Ome? Trzeba tępić ludzi jak Gural, ale równocześnie edukować rodziców.
@NeoEther: powiedziałem ze bym go "#!$%@?ł" a nie zabił,przemoc psychiczna jest duzo lepsza niz przemoc fizyczna.a po 2 mam do córki zaufanie i tak ja wychowałem ze nie potrzebuje ja sprawdzac...nie wchodzi na zadne ome bo ma kolezanki w szkole