Wpis z mikrobloga

Oj dinuś, dinuś.

Bomblowi i spółce chyba coś nie pyknie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Piszesz w swoim drugim poście na #pedoyt, że "on oszukuje dzieci tak cały czas". Są ssy tylko i wyłącznie sprzed 4 lat, nie ma nowszych ani starszych.
"Dostałem informacje, że prosił 14 latkę o nudeski" Brak dowodów.
"Pragnę dodać że to nie jego jedyna ustawiona akcja" Podałeś jeden screen z ustawionym konkursem.
"Przeglądając rzeczy w internecie napotkałem się na kolejnego pedofila!" Czyli te wszystkie dowody znalazłeś w google grafice, tak?
"Vojtaz wysyła swoje nagie zdjęcia do młodych dziewczyn i pisze że jara go to" Napisałeś o młodych dziewczynach w liczbie mnogiej, dlaczego?
Dałeś zdjęcie z legitymacją tylko i wyłącznie jednej dziewczyny i ona po 4 latach przypomniała sobie o pedofilu, który jej wysyłał nagie zdjęcia, tak? Na żadnym screenie nie jest napisane, że jara go wysyłanie nagich zdjęć.

No i wysłałeś mi ssy nagiego Wojtka, szkoda że domeną discorda (Radzę przeczytać post @MWittmann )
Polecam również obejrzeć ten film: https://www.youtube.com/watch?v=06XJ9G6LqaQ Dużo wyjaśnia.

Może i Vojtaz jest winny, ale wszystkie dowody są niewytłumaczalnie dziwne, sam Vojtaz nawet nie pamięta żeby takie coś robił. Nie bronię Wojtka, jedynie co chcę to udowodnić że dinuś to manipulant i koleżka bombla, który pomaga mu kasować konkurencję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pedoyt #gural #boxdel #danielmagical #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_hOdyWr6BIWy3z673kwjXrn5ocw38iYG2.jpg
  • 2