Wpis z mikrobloga

Wczoraj wieczorem podczas oglądania filmu "Wyspa tajemnic" na PS3, ani razu nie spadła mi jakość obrazu, podczas trwania filmu, oraz odtwarzacz nawet nie bufrował. Zdziwiłem się, wcześniej komfortowe obejrzenie czegokolwiek o tej porze, graniczyło niemal z cudem. Dodam tylko, że internet mam z prędkością 5 mb/s, a mieszkam na wsi 14 km od miasta.
#hbogo #vod #hbo
  • 5
@Chlopiec_z_drewna: O co Ci chodzi? Mi nikt za wpisy nie płaci. Po prostu napisałem o sytuacji, która trafiła się pierwszy raz. Zastanawiam się, czy jakbym pisał pieśni pochwalne na temat Netflixa, jaki to on jest wspaniały, a każdy serial jest bardzo dobry, to czy również zostałbym posądzony o sponsorowany post. Zapewne nie.
@SpPin: @Andrew3705: Ja mam neta z TOYA 200mb/s, nigdy nie było żadnych problemów, wszystko lata z maksem łącza. W poniedziałek odpaliłem HBO GO, wieczorem oglądałem dwa odcinki serialu i była masakra, jeden odcinek przyciął się z 10 razy. Byłem w szoku, że HBO nie jest jeszcze gotowe na takie streamingi. Dla porównania netflix czy nawet showmax, które również mam i z których korzystam regularnie, zdarza się, że przytną może raz
@Smartek: Dziwne.. ja na telefonie wczoraj oglądałem serial, na domowym łączu, a jakość obrazu może ze dwa razy spadła, tak na jakieś dwie lub cztery sekundy, a przez cały czas miałem obraz w jakości HD (ekran Super Amoled).