Wpis z mikrobloga

Pytanie do ogarniętych w korzystaniu z G2A.
Kupiłem preorder Far Cry 5 (wiem, dupa nasmarowana) i dostałem 2 klucze zamiast jednego. Wpisałem jeden, pojawiła się aktywowana gra. Wpisałem drugi i... nic. Wpisałem drugi jeszcze raz i wyskoczyło info że na tym koncie został już wykorzystany. Tylko do czego on właściwie był skoro gra w wersji podstawka a w bibliotece nic poza Far Cry 5 nie widzę. Ogarnia ktoś ten medżik?

#g2a #farcry5 #pcmasterrace #ubisoft #uplay
  • 11
@EnZo78918: w zwykłej podstawce z preordera? Toż to Ubi, te #!$%@? to pewnie nawet 60fps dorzucą w DLC xD Poza tym wypadałoby jakiś komunikat po wpisaniu kodu podać, nie wiem, "odlokowano/aktywowano dodatkowy kolor pierdów postaci" czy coś.
I tak, wiem że są na (m.in.) G2A czasem oferty typu gra + randomowy klucz innej gry gratis, ale znowu: po aktywowaniu kodu coś nowego by się w bibliotece pojawiło. A tutaj cisza i nic nie ma, dziwne.
@Dox3l: zatrybiło czy po prostu trollujesz? Bo niby @kowzan miał sprawdzić ale nie ma info od niego.

@BQP: jest to jakaś myśl, przyjrzę się ale aż trudno uwierzyć bo wszystkie nadprogramowe rzeczy były raczej w wersjach gold, deluxe etc.