Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ale bym zapalił... Ciąg dalszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzwoni kolega że on pilnie bo #!$%@? i błaga o pomoc, no nic ogarnę. Po jakimś czasie kolega mówi że jeszcze nie wyjechał.

()

No więc dzwonię do kumpla od hehe mówi że zwija za 20 minut, jest w miejscu oddalonym o 28 minut według map Google ()

NO #!$%@? NAJPIERW MI NAROBIŁ SMAKA A TERAZ GÓWNO... AAAAAAA

No nic idę krokiem super bohatera, dwa kroki zamiast jednego, staram się nie tracić czasu na przejściach oraz na światłach. Na 4 pasmowej drodze z wysepką przechodzę swobodnie na czerwonym świetle po uprzednim rozglądnięciu się siedem razy. Nic nie jechało, z mojej lewej jeszcze stały pojazdy na czerwonym świetle. A tu radiowóz się wyłania. Mili policjanci nie przejęli się, dziękuję im za to. Idę, a wręcz lecę dalej. Dotarłem w 18 minut, nie wiem jak to zrobiłem, na pewno to zasługa rzucenia papierosów.

TA DAM

Po udanej akcji dostaje podziękowanie które wystarczy na wieczór i na jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopjointclub
  • 6
@Jaracz_Joint: ja teraz drugi dzień przerwy, ale towar musi być ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. Nie polecam po ciągu palenia iść do sauny, wyszedłem lekko zjarany, trzymało tak z godzine