Wpis z mikrobloga

Generalnie lubię czasami looknąć na streama Grubego, albo shota ale skoro już udało się wyplewić jednego chwasta może powinniśmy polecieć dalej?
U Tucznika co prawda pedofili się nie uczynnia ale:
-Pedofil na streamie siedzi
-Matka poniżana notorycznie, przez donate i grubego
-Jaca zniszczony psychicznie, traktowany jak śmieć
-Zaniedbywanie zwierząt
+Należy się grubego odciąć go od koryta za kłamstwa.

Pytanie tylko czy chcemy zniszczyć życie patostreamerów, a ewentualnie zyskać czystszy yt, satysfakcje i uchronienie dzieci przed wzorowaniem się na patoli.

#danielmagical #patostreamy
  • 9
@korzena: Nie znam regulaminu yt - Za to nie mogę patrzeć na zaniedbywanie zwierząt. Sytuacji rodzinnej nie oceniam, bo tucznik się równie dobrze może mścić za dzieciństwo
@HinBN: Ludzie, czlowieku co Was to tak naprawde obchodzi? od razu napisze ze nie ogladam tego magicala ale widzialem kilka razy strima i co ? siedzi z matka menelica i innym frajerstwem i pije i #!$%@? wielkie mi co.
Gosc znalazl sobie sposob na zarabianie kasy i to wykorzystuje, debile wplacaja mu donejty to niech to robia jesli chca tak samo te cale jego otoczenie jesli chce takiego zycia to niech
@dbloke: Jak masz wyebane na krzywdę zwierząt to nieźle o Tobie świadczy. Nie napisałem, że chce go "zniszczyć" a zwyczajnie rzuciłem myślówkę. Gocha tak czy się by się zachlała bo leczyć się nie chce. Zwierzę samo do weterynarza nie pójdzie, nie weźmie sobie żarcia ani drzwi od domu nie otworzy. To już wystarczający powód by narobić mu koło dupy. Argumentacja w stylu nie macie swojego życia/żal Wam dupę ściska to zwykłe