Wpis z mikrobloga

Witajcie moi mili. Zamowilem sobie takie manetki, bo bardzo mi sie podobaja a na oryginal barracudy jestem za biedny. I tutaj moje pytanie. Uzytkowal ktoś? Jak z wytrzymaloscia tego? Wiadomo, szalu sie nie spodziewam za ta cene ale z checia poznam opinie.
https://m.aliexpress.com/item/32753258419.html
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #manetki #podroba #aliexpress
Mixan - Witajcie moi mili. Zamowilem sobie takie manetki, bo bardzo mi sie podobaja a...

źródło: comment_xV05zlYUzOM0ZUnxjUY8WltBwsG2Ca9H.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cysterna: Widzialem wlasnie zestawy z ali manetki + klamki za 240zl na fb/allegro i #!$%@? zrobilem KEK
@Mu_H: Za te pieniadze jeszcze w pakiecie dreszczyk adrenaliny lepiej trafic nie moglem.
Daje okejke. ( )
  • Odpowiedz
@NYCQueens: Jesli chcesz kupic jakies akcesoria dobrych firm, jak rizoma barracuda etc to raczej robi sie to w sklepach zaufanych, jakies legato motocykle, im, defender czy cos w ten desen. Na allegro wychodze z zalozenia ze raczej wiekszosc barracud to podrobki. Szczegolnie biorac pod uwage ze manetki na ali to barracudy xD
  • Odpowiedz
@Mixan: ja zamontowalem sobie teraz w zime taki zestaw. Po zdjeciach spodziewalem sie leszej jakosci, aluminium jest tak cienkie, ze przy laczeniu z guma potrafi sie strzepic. Prawa manetke zamontowalem na ori mocowaniu wiec pewnie pojezdze dluzej niz 1,5 miesiaca jak kolega wyzej, ale wydaje mi sie ze #!$%@? je po sezonie.
  • Odpowiedz
@ImeNs: a to feler westchnął seler, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wygląda na to, że trzeba zostawic oryginalne pierscienie i bedzie smigac
  • Odpowiedz