Wpis z mikrobloga

Ten pedofil Gural jest psychicznie chory po prostu. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby na każdym kroku sugerować gdzieś swoje samobójstwo. No przecież to jest po prostu niewyobrażalne, chore, perfidne. Jestem ciekawy, jak się czuje z tym jego rodzina (jeśli się nim interesują w ogóle), dziewczyna, znajomi (jeśli jakichś ma) itd.

Już pomijam fakt, że on na 150% samobójstwa nie popełni i mogę to zagwarantować. On robi z siebie osobę słabą psychiczną, żeby manipulować ludźmi, w rzeczywistości co jak co, ale ma psychikę ze stali. To oczywiście też jest zasługa jego głupoty, bo on sobie nie zdaje z tego wszystkiego sprawy, ale taki jest fakt. On przez całą swoją "karierę" streamerską non stop ma jakieś awantury, dramy, ciągle jest hejtowany w mniejszym lub większym natężeniu, był pobity - nic sobie z tego nie robił. Nie ma szans po prostu.

Poza tym okazało się, że miał już kłopoty z prawem przez te swoje chore akcje z dziećmi itd. już we wrześniu. Kompletnie nic z tego nie wyciągnął, nic się nie nauczył. Dlatego tak ważne jest, żeby teraz go dobić do końca, bo gwarantuję, że jeśli on będzie miał choć cień szansy, to wyjdzie z tego, będzie robił to ponownie i nic się nie zmieni. Tak było zawsze i tak będzie zawsze z tym człowiekiem.
#gural #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
@Minuta1234: to zagrywka dla tych malolatow,gra na ludzkiej empatii...przeciez jego ostatnie strimy to uzalanie sie nad soba i nad jak wielce nie winny on jest niczemu,gosc nie ma honoru ani zadnych zasad juz nawet nie mowie o moralnych.Bylo widac tylko jego czerwona morde na strimach w momencie kiedy klamal , przekrecal i manipulowal...on albo nie ma ani grama szacunku dla samego siebie albo chwyta brzytwy bo perspektywa konca latwego hajsu z
  • Odpowiedz