Wpis z mikrobloga

@darosoldier: Hmm jak zazwyczaj nie zgadzam się z tego typu protestami tak tym razem był w miarę ok. Nie powinno się zaostrzać prawa ani go łagodzić. To co jest to bezpieczne minimum w każda stronę. Swoją drogą mazać po chodniku to trochę chore.
  • Odpowiedz
@KnobGoblin Dla jasności, to że jestem Katolikem w żaden sposób nie wywiera opini na to ten temat. Po drugie, jak mówiłem kara śmierci jest dla zdrajców i zwyrodnialcow, nie dla kogoś kogo jedyną winą jest to że są.
  • Odpowiedz
@kuba560x: Pomyśl ile matek popełni samobójstwo bo nie będzie w stanie znieść tego, że w jej łonie rozwija się dziecko gwałciciela, które już genetycznie (bo udowodniono genetyczne podłoże niektórych schorzeń psychicznych) jest już zaprogramowane jako skrzywione. Bronisz kilku komórek które powstały w skutek nieodpowiedzialnych/losowych decyzji. W tym samym momencie invitro jest zabronione - gdzie faktycznie mogłoby powstać wartościowe życie, które jest chciane, które będzie pielęgnowane, ale tą możliwość oczywiście się odbiera.
  • Odpowiedz
@KnobGoblin: Za granicą takie zabiegi są legalne, nikt kobiet do łóżka nie przywiązuje.

Ile było przypadków samobójstwa po zajściu w ciążę po gwałcie?

Ocalenie kilku komórek ocali życie człowieka
  • Odpowiedz
@cziastko: @KRISSVector: robicie super robotę, ale macie świadomość, że po drugiej stronie jest 17-latek ze spranym umysłem, najpierw przez JKM-a, później przez PIS-owską propagandę. Przecież jakby to byli dorośli ludzie, którzy ciąże widzieli z bliska, to by takich bzdur nie pisali.
  • Odpowiedz
@kuba560x: Nie żałuje tego, że ma dziecko. Żałuje natomiast tego, jakie spustoszenia w jej organizmie porobiła ciąża. Rozumiesz różnicę?
Ponadto: napisałam, że jej zakrzepica nie została spowodowana porodem, lecz ciążą.
  • Odpowiedz