Wpis z mikrobloga

Pierwszym konkretnie zniszczonym YouTuberem po akcji zapoczątkowanej na Wykopie jest GURAL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiadomo, że wcześniej były próby nadgryzienia YouTuberów np. Medusy, Isamu czy BOXDELA, którzy tracili deale, albo zyskiwali zainteresowanie urzędu skarbowego ;D
Ale jeszcze nikt w historii tak bardzo nie oberwał jak GURAL.
Jak uważacie czy jest jeszcze ktoś kto powinien zniknąć z YouTuba? Jeżeli tak to kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#danielmagical #medusa #rafonix #boxdel #gural #isamu #patostreamy #polskiyoutube #youtube #rakcontent
Balwanekiplatki_sniegu - Pierwszym konkretnie zniszczonym YouTuberem po akcji zapoczą...

źródło: comment_U4vAW56Btcq14Eqgi4otMLs6ETxC89Hs.jpg

Pobierz

Kto następny do usunięcia z YouTube?

  • Vojtaz 24.8% (147)
  • Rafonix 10.8% (64)
  • BOXDEL 24.8% (147)
  • Deejay Pallaside 8.8% (52)
  • Medusa 4.2% (25)
  • DanielMagical 14.2% (84)
  • BystrzakTV 3.9% (23)
  • SA Wardega 1.4% (8)
  • Isamu x Pompa 4.7% (28)
  • TheNitrozyniak 2.4% (14)

Oddanych głosów: 592

  • 24
  • Odpowiedz
@KolorBezKoloru: Chodzą słuchy, że został zatrzymany przez Policję - ale czytałęm to na Wykopie.
Nie traktuję tej informacji na serio póki nie zobaczę dowodów.

@ANTYPATOLOGY Bystrzaka znam w większości z Shotów a na żywo oglądałem może z 10 razy po parę minut więc nic do niego nie mam... nawet szacunku xD
A Rafonix to już dawno powinien być poza YouTube. Jak się pogrzebie w internecie to takie same brudy można znaleźć
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu powiem tak, ten który sobie zasłuży/ł. Wykop nie powinien być tubą propagandową, która ma niszczyć ludzi dla samego niszczenia. W sprawie Gurala po prostu wypełniliśmy swój obywatelski obowiązek aby eliminować z życia publicznego elementy aspołeczne i tego się trzymajmy.
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Boxdel. Tak śliskiego szczura fałszywca dawno nie było. Porównując Bombla do ziomka na domówce, to najgłośniej darłby ryja, a jak dostałby info, że psy wbiją to #!$%@?łby i oknem, aby konsekwencji nie ponieść. On nie chce być kojarzony z patologią, bo jest nagonka, jak leciały suby i $$$ to pato było gut gut.
  • Odpowiedz
Ubaf po pafy mam z gimbo zielonek co chcą startować do bezprecedensowego króla jakim jest Rafonix. 80 iq tytany intelektualne spamują shotem o matce sprzed 100 lat bo nic innego nie ma, sucho ( ͡º ͜ʖ͡º). Esssa finowie
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Takie pytanie bo za bardzo nie ogarniam wszystkiego, to taki Rafon oprócz wyzywania ludzi i zgrywania cwaniaka (co akurat jest śmieszne jak dla mnie) to coś poważniejszego zrobił? Wydaje mi się, że nie. Poza tym reszta też niż poważniejszego nie zrobiła więc raczej im nic nie zrobicie.
  • Odpowiedz