Wpis z mikrobloga

Witam. Dzisiaj zaczynamy pojedynek napojów energetycznych ;) Nie piszcie, że one smakują tak samo, bo są różne smakowo jak i składowo ;) Także do dzieła i głosujcie na najgorszego energetyka!
Jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Dzisiaj zaczynamy pojedynek napojów energetycznych ;) Nie piszc...

źródło: comment_VOopqNk4T8jcmlwKfe76HFoqj7jgJ5Xf.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszy!

  • Level Up 33.3% (1403)
  • Burn 3.7% (154)
  • Monster 5.9% (248)
  • Tiger 3.5% (149)
  • Black 1.7% (73)
  • NGine 6.6% (279)
  • Las Vegas 11.5% (486)
  • Be Power (Biedronkowy) 21.5% (906)
  • Redbull 6.7% (282)
  • Rockstar 5.4% (228)

Oddanych głosów: 4208

  • 115
@soniatedi18 nie to że następny, ale może zrobimy eksperyment:
Nasram Ci do gęby, a później przeproszę. Pytanie- czy po przeprosinach nie będziesz czuł urazy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@melo7 @Bombowy_Zasilacz @EvilMorty Jak #!$%@? można pić energetyka zero? Jak cokolwiek można pić z napisem Zero? Przecie to jest nie do upicia xd Z monsterow najlepszy jest żółty Valentino Rossi ( ͡º ͜ʖ͡º) a z energetykow osobiście najlepiej smakuje Tiger Wall Street
Najgorszy to level UP, ten czerwony sam nie wiem jaki ma smak, taki syropowaty
@oba-manigger: I tak nie pobije energetyka KOBRA, którego kupiłem będąc na Węgrzech. Takiego syfu nigdy nie piłem, kuzyn pijący 1-2L energoli dziennie męczył go tydzień a i tak nie wypił xD