Wpis z mikrobloga

Podobno policja śledzi ten tag. Wyślijcie kogoś do mieszkania Gurala, po kilka razy groził, że może zrobić sobie krzywdę. Po tym co się wczoraj stało i jak wyglada profil gural Stream na fb wydaje mi się prawdopodobne, że chłopak teraz wisi w mieszkaniu. Kara mu się należy ale nie aż smierć. Psychikę ma słaba, o robotę będzie mu ciężko to może nie wytrzymał.
#gural
  • 8
  • Odpowiedz
@YouTune: Co by nie było to zasłużył na karę ale smierć to z jednej strony za duża a z drugiej za mała kara. Za mała bo ominęły by go rozprawy, ewentualna jara więzienia, szukanie normalnej pracy w kraju gdzie ma łatkę pedofila a za dużo bo jednak nie zasłużył na śmierć.
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: Śmiechłem głośno po przeczytaniu ostatnich zdań. Chłopak sobie na to zasłużył, niszczył innych ludzi w necie, potem niby "pomagając niepełnosprawnym streamerom" chciał zrobić z siebie rycerza. Jest zwykłym nieudacznikiem, który będzie zapieprzał za mniej niż średnia krajowa i skończy się ta pajacerka. Bo poczuł trochę kasy, zobaczył jak łatwo wszystko przychodzi. To od razu aktywowało mu się wyższe ego, że niby jest lepszy od innych. Sprawdzimy jak tam umiejętności czyszczenia
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: To pozer, myślę że bardzo ceni swoje życie. Poza tym osoby z prawdziwymi zamiarami zrobienia sobie krzywdy nie rozgłaszają tego na lewo i prawo jak przekupki z bazaru XDD. Gural to pajac, krzywdy sobie nie zrobi.
  • Odpowiedz