Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz się zorientowałem, że na wykopie funkcjonuje mirkomodlitwa, ma codziennie powyżej 100 plusów i kilkanaście intencji, w tym o nawrócenie siebie lub bliskiej osoby. Naprawdę aż tyle młodych osób jest w kraju praktykującymi katolikami? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#neuropa #gimboateizm #katolicyzm
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maaska: za dobrze o stanie naszego społeczeństwa to nie świadczy. Religia i wierzenia wywierają istotny wpływ na wszystkie sfery życia od prawa na gospodarce kończąc. Niestety ideologicznie motywowane decyzje na najwyższych szczeblach wykluczają jakikolwiek pragmatyzm w działaniu. Koronnym przykładem może tu być zakaz handlu w niedziele
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: tak umiem i wciąż nie rozumiem co młodzi ludzie mają do decyzji na najwyższych szczeblach XD osoby tam przebywające nie są na pewno młodymi osobami i niezależnie od tego powinny się kierować neutralnymi kryteriami. Jeśli zaś ci młodzi wywierają nacisk na tworzenie takiego a nie innego prawa na ludziach z wysokich szczebli to widocznie musi ich być znaczna większość skoro mają decydujący głos

Wobec tego ponawiam pytanie - o
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: to najpierw sam zacznij od czytania moich komentarzy do końca bo napisałem:

Jeśli zaś ci młodzi wywierają nacisk na tworzenie takiego a nie innego prawa na ludziach z wysokich szczebli to widocznie musi ich być znaczna większość skoro mają decydujący głos


Mamy demokrację i jeśli prawo jest stanowione zgodnie z wolą większości to chyba wszystko jest ok bez względu na pobudki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Odmawiasz wierzącym praw człowieka? A więc ten ideologiczny duch, który kierował ateistycznymi zbrodniarzami jest wciąż żywy.


@Gigant_Reakcji:

skrytykuj zakaz handlu w niedzielę i niektóre inne motywowane religijnie pomysły

hurr chcesz mnie wsadzić
  • Odpowiedz
@tyrald: Co???

Mój komentarz odnosił się do tego komentarza:

Kiedyś palili czarownice na stosie, teraz nadal wierzo w niewidzialnego panaXDDD pomyśl sobie, że również tak jak Ty i ja mają prawa wyborcze i człowieka
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: a wiesz ilu #!$%@?ów jest w kościele raz do roku a i tak biorą ślub kościelny czy zostają rodzicami chrzestnymi? Nie zwracając w ogóle uwagi na fakt słów które wypowiadają xD to jest dopiero #!$%@?
  • Odpowiedz