Wpis z mikrobloga

#overclocking #komputery #kopanie

Chcę maksymalnie schłodzić dwie karty GPU1 oraz GPU2. Jak maksymalnie schłodzić ten obszar? Jak polepszyć im chłodzenie? GPU 1 to GTX1060 i ma temp 70' przy predkości wiatraka 58%. Natomiast dolna GTX1050ti ma 44'/45%. Wiatrak w lewym górnym wypluwa ciepłe powietrze pochodzące z procka (duże aluminiowe chłodzenie) i powietrze 'parujące; z górnej karty. Komp stoi przy oknie. Ten dolny wiatraczek nic nie pomógł a ma prześwit pod obudową i szparę od okna żeby ssać
Pobierz
źródło: comment_ih3tRahIsTGVMzGO3s7Ox0obIc3EIcHx.jpg
  • 10
@borrow: jeśli masz referenta to jakiś EK Water Blocks. W innym przypadku nie da się tego połączyć. Coś kosztem czegoś. Dla mnie temperatury malinka. Podejrzewam, że bardziej słychać wentylatory z obudowy niż GPU.
@borrow: taki przepływ jak pokazany na fotce jest chyba najbardziej optymalny. Ja w mojej obudowie oprócz tego co tu na zdjęciu mam jeszcze wiatrak na drzwiczkach obudowy ale czy on coś daje karcie graficznej czy raczej wieje tylko na procesor to ciężko powiedzieć. Wydaje mi się, że na powietrzu nic więcej nie wymyślisz.