Wpis z mikrobloga

Siemanko mordeczki,
TL,DR:


Więc wychodzę do was z pomysłem na nowy kanał na Youtube, gdzie stworzylibyśmy nowy rodzaj patologi yt. Kanał gdzie kreciloby się streamy z ustawek, streamy z pobić, ewentualnie na życzenie widzów stuknięć osób wybranych przez czat/donejtorów, bądź jakieś zadymki z policją, jednakże że yt może nam zablokować taki kanał to przydalo by się na nim jawnie wyznawać islam (islamistow nie ruszą bo to by była obraza religii) przy okazji przydało by się by prowadzący ten kanał był czarnoskórym żydem, wyznającym islam, który mieszka w Polsce jako uchodzca z syrii. Jak myślicie czy ktoś by to oglądał? Warto taki kontent zrobić? Ktoś by się podjął takiego kanału? Byłby to zupełnie nowy rodzaj patologii w Internecie. Ja rzucam tylko pomysł, sam nie mogę tego zrealizować gdyż nie jestem ani czarny, ani żyd, ani islamista. Co o tym sądzicie? Pozdrawiam i elo z farcikiem.
#danielmagical #patostreamy #youtube #gural #rafatus #islam #patologiazewsi
  • 5
  • Odpowiedz
@RageOrangeBG: xDDDDDDDDDD Ile ty masz lat 12? xD

Treści drastyczne są wypierdzielane od razu bez względu czy to Islam czy nie. Nie bez powodu 90% materiałów z #syria pochodzi z twittera.

Musisz być niezłym przygłupem skoro wierzysz że wyznawcy Allaha stoją ponad prawem i mogą wszystko i wszędzie xD Czytaj więcej ścierwo źródeł nie wychodząc z piwnicy xD

Poza tym ABW by się wbiło na chatę szybciej niż ci się zdaje
  • Odpowiedz
@PZt37: no nie wiem. Od czasu kiedy ten portal zszedł na psy (albo raczej patologie) to jest magnesem na wszelkiej maści dzieciaczki i przygłupów. Nie zdziwie się jak będą tacy którzy wezmą to na 100% serio jako pomysł wspaniały xD
  • Odpowiedz