Wpis z mikrobloga

Dostałem Bordo

I stało się. Osiem lat, siedem miesięcy, sześć dni i jeb dostałem bordo. Nie wiem czy iść z tym teraz do lekarza. A jak już do lekarza to czy do okulisty czy do proktologa. Chyba będę musiał z tym żyć... czyli proktolog bo on jest od rzyci.

Z tej okazji chciałem wyremontować piwnice i wstawić do niej okno, ale po chwili podjąłem decyzje ,żeby pochopnie nic nie robić bo jeszcze oślepnę. I nie będę wiedział co ludziom odpisuje, jeszcze napisze coś mądrego przez pomyłkę.
Więc jedyna podjęta decyzja było podjęcie się z łóżka i wejście na wykop. Co postawiło mnie w punkcie wyjścia które jest bez wyjścia. Wyjść to można z tego tylko na nocnej tagami do przodu.
Żeby pokazać swoje dobre serce to dał bym wszystkim po śwince, weganu, żydu, islamistu, wielkopolsce i Michału Białku też, żeby nikt się nie poczuł pominięty. Ale nie dam bo nie mam, ale każdy kto da plusa będzie mógł sobie o tej śwince pomarzyć. Tzn. jak nie da to też ale świnka taka ładna nie będzie ( przepraszam wszystkich urażonych ale żebr o plusy też się w takim tradycyjnym wykopowym wpisie znaleźć musiał tak samo jak nawiązanie do polityki i przegrywu). Teraz tylko dobrze otagować.

#polityka #gotujzwykopem #feels #elktronika #przegryw #heheszki ;) I dobrego dnia wszystkim bo mój już taki dobry nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uhu8: Ale to już nie dziś bo jak oplu powiedziałem co się stało ,to mu świece zapłonęły a gaźnik do teraz wygrywa pastorałki. Więc jak mu się poprawi to tak.
  • Odpowiedz