Wpis z mikrobloga

Późna może i pora ale zebrało mi się na nocne przemyślenia.

Zacznę od tego że od jakiegoś czasu pojawia się na tagach związanych z #patostreamy coraz więcej nowych kont i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie jedno :
Odnoszę wrażenie że wielu nowych „zielonych” użytkowników pojawia się tu tylko po to aby nas zmanipulować i odciągnąć od tematu plasteliny. Pojawia się coraz więcej wpisów które mają w moim przekonaniu na celu poruszyć temat wszystkich innych youtuberów pomijając przy tym gurala. Niektóre zamieszczane tu posty, otwarcie nawołuje do zajęcia się tematem mi. Boxdela nie znaczy to że go w jakiś sposób bronię ale śmiem twierdzić że jest to obecnie celowy zabieg odwracając nasza uwagę od edofila.
Ostatnio plastelinowa masa pokazał na live rzekomą rozmowę youtuberów zamieszanych w aferę mająca na celu usunięcie kanałów shoterskich oraz poruszył temat „klauna z Koszalina” nazywając to jednym wielkim oszustwem. Oczywiście wiadome jest że klaun to zabieg czysto marketingowy który pozwoli zwiększyć oglądalność i zainteresowanie #boxdel #medusa #deejaypallaside. Nie podlega to nawet dyskusji. Na tym wszystkim traci oczywiście nie kto inny tylko gural, który nie został wciągnięty do wspólnej do zabawy. Z tego tez powodu chcąc odciągnąć od nich uwagę widowni, wyjawił swojej publice prawdę na temat Klauna. Wszystko po to aby przedstawić ich w jak najgorszym świetle. Wracając teraz do tematu likwidacji kanałów shoterskich przez lobby youtuberów, ze strony gurala pragnę zauważyć że jest to ta sama sytuacja co w przypadku klauna i ma na celu nastawić publikę przeciwko wszystkim youtuberom którzy są przeciwko Guralowi oraz doprowadzić do ich kompromitacji. Dzięki takim zabiegom, stara się przeciągnąć ich widownię na swoją stronę. W ten sposób chce ich zniszczyć a przynajmniej w jakimś stopniu osłabić pokazując się jako ten który dla dobra internautów przedstawia im cała prawdę na temat yotubowego „lobby” i tego w jaki sposób wielkie kanały chcą zmanipulować i oszukać swoją widownię. Odnoszę wrażenie że człowiek ten opanował do perfekcji technikę manipulowania innymi i sprawnie nią włada. Plastus który nie raz zgłaszał wszelkie treści które przedstawiają go w negatywny sposób, bądź też mogłyby posłużyć jako materiał dowodowy, potwierdzający jego hipokryzję i zachowania niedopuszczalne w normalnym społeczeństwie, teraz w śród tych o to kanałów szuka sobie sprzymierzeńców stawiając się nie jako w pozycji bohatera, tego który jest jedynym źródłem prawdy, wypowiadając wojnę niesprawiedliwości jaka panuje na platformie Youtube. Jego nadrzędnym celem jest zjednanie sobie kanałów shoterski, tylko po to aby stały się narzędziem w jego rękach, po to aby zamiast na nim skupiały uwagę na wszystkich innych, co jemu pozwoli dalej działać według własnych reguł.
Na samym wstępie pisałem o dużej liczbie pojawiających się kont na tagu #patostreamy, ponieważ tak jak pisałem w pewnym stopniu cześć tych kont może celowo odciągnąć uwagę od plastusia starając się przekonać innych użytkowników do tego żeby skierowali swoją uwagę na innych twórców, aby zacząć doszukiwać się budów które pozwolą ich oczernić i skompromitować w oczach ich widzów.
Na koniec proszę wszystkich aby zadali sobie jedno pytanie.
Kto na tym konflikcie wtedy zyska? W moim mniemaniu plastelina. Być może się mylę, w końcu ludzie bywają omylni aczkolwiek do takich wniosków dochodzę obserwując coraz to więcej pojawiających się wpisów które starają się odciągnąć nasza uwagę od plastusia.
Powiedzmy sobie szczerze cała ta nagonka na wszystkich po kolei zaczęła się od ostatniego stream gurala na którym bez ogródek zaatakował wszystkich swoich wrogów.

Kończąc mój wywód, pragnę dodać że nie bronię innych streamerow, bo wiadome jest że mają sporo na sumieniu, natomiast na obecną chwilę wrogiem numer jeden jest nasz „kolega” z Poznania który kocha się w malolatach.

Musimy zapamiętać jedno :wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Dlatego uważam że na obecną chwilę powinniśmy przynajmniej na razie pominąć dawne zawirowania losu i zakopać chodź na jakiś czas topór wojenny a wszystko po to aby gural nie zapomniał o tym że jest pierwszy do odstrzału a wszyscy inni którzy mogą się przysłużyć sprawie są niezmiernie ważni.

Pozdrawiam i życzę dobrej nocy drodzy koledzy i koleżanki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#patostreamy #gural
  • 13
@noney Ostatnio miałem przerwę od wpisów. Jedynie co robiłem to komentowałem bieżące wydarzenia, obserwowałem inne wpisy, zbierałem wszelkie informacje, tworząc z nich całość. Inną sprawa jest że coś nie mogę zasnąć, więc wpadłem na pomysł ze może to jest odpowiednia chwila do tego aby moje dotychczasowe przemyślenia przelać w końcu na ekran smartfona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deer_deer Napisałem że "odnoszę wrażenie"
To nie znaczy to samo co "uważam że tak jest"
Zgadzam się ze technika też ma duży wpływ, ale zauważ jedno ile razy było tak że płakał, wymyślał jakieś ckliwe historyjki tylko po to aby przekonać do siebie widzów?
Nie mów mi że to nie jest manipulacja?