Wpis z mikrobloga

@Lemingator: Nie wiem czy trzeba, ale czasem chyba nie ma innego wyjścia. Ja tak właśnie niedawno zrobiłem. Żałuję, ale nie miałem wyboru. Trochę jest szkoda, ale zdaję sobie sprawę, że inaczej po prostu się nie da.
  • Odpowiedz
  • 0
@rozzen Nie wiem, czy dobrze postępuje, chodzi o to, że jestem jednym z dwóch filarów całej grupy znajomych. To trochę płytka relacja nie sądzisz ? Jeszcze oczekiwanie czegoś od mojej osoby skoro inne osoby tego nie robią to już szczyt wszystkiego. Sami blokują swój potencjał a spędzanie wolnego czasu to tylko siedzenie w kuchni i picie Nawet nie chcą wyjść po prostu potańczyć do klubu a o spędzaniu wolnego czasu aktywnie nawet
  • Odpowiedz
@Lemingator: No to jak uważasz, że ta relacja nie jest jakaś głęboka, to zerwanie takiej relacji może nie będzie aż tak bolesne. Najgorzej jak jesteś do kogoś strasznie przywiązany i nagle coś się wydarzy, co niejako zmusi do takiej decyzji. Ale wydaje mi się, że człowiek do wszystkiego da radę się przyzwyczaić, tylko potrzebuje do tego czasu. Musisz sam pomyśleć co będzie dla Ciebie najlepsze. No bo czasem właśnie takie zerwanie
  • Odpowiedz