Wpis z mikrobloga

Dobra, przeglądałem wykop po wczoraj i widziałem pare shotów. Każdy tylko mówi o polaku i o tym, że gural będzie klepany. Ale jak odniesiecie się do najbardziej istotnej rzeczy, która pokazał rafonix. Mianowicie chodzi o tego screena od top donejtora gurala. Już mniejsza o to, ze ujawnił prawdziwe oblicze edofila i całkowicie potwierdził jego zboczenia. Ale jak wykopki odnoszą sie do domniemanej sprawy która toczy sie przeciwko guralowi w Szczecinie. Wierzycie w tego screena? Jeżeli to prawda, to myślę że to jest najbardziej sensowny punkt zaczepny ktory mógłby go sprowadzić na dno i drogę postepowania karnego. Powinniśmy zbierać informacje odnośnie tej sprawy.

#gural #patostreamy #rafonix
  • 5
  • Odpowiedz
@rzuberbozy: Ten typ sam pisał, że to nie "koreańce" a policja mu wbiła na komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście nie wiemy czy to prawda, ale jeśli faktycznie tak było, to: 1) Nic się nie stanie, 2) Toczy się śledztwo w sprawie Gurala a my o tym nie wiemy.
  • Odpowiedz
totnej rzeczy, która pokazał rafonix. Mianowicie chodzi o tego screena od top donejtora gurala. Już mniejsza o to, ze ujawnił prawdziwe oblicze edofila i całkowicie potwie


@rzuberbozy: Wystarczy przeczytać końcówkie tego tekstu. Facet jest tak samo popier*y jak gural. Kto wysyła donejty po pare tys zl i bierze na to providenta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz