Wpis z mikrobloga

Pewnie większosc z was kojarzy film w którym naczelny pedofil próbował wyjaśnić polaka. Ale mam pytanie. Co sądzicie o zachowaniu Adriana Polaka? Gdy rozmawiał z tą 14 latką poziomem dorównywał guralowi. Naczelny pedofil oczywiście wyszedł na hipokrytę. Ale takie zachowania jak gurala i polaka powinny być tępione. Nie może być tak że ktos może sądzić że może robić co mu się podoba. Czekam na wasze opinie.
#adrianpolak #gural
  • 6
@Wiwru: Widzę, że nie widzisz różnicy w tym, że ta dziewczyna na samym początku udawała ze jej rodzice sie bzykają, wydawając dziwne dzwięki? Po czym cisnalem generalnie z niej beke i nie namawiałem jej do rozbierania sie ,a Ci "rodzice" do których miała się iść ruchać to jej koleżanka.
Myśl czasem zanim coś napiszesz
@AdrianekPolaczek: pytałes się 14 latki czy cycki jej urosły wczesniej mówiłes żeby szła się ruchać do rodziców. Ośmieszyłes ją na swoim live nie pomysłales ze naprawdę mogą sie z niej śmiać w szkole? Gdy oglądałem tego shota czułem się jak bym oglądał gurala. Co z tego że to udawała? To ci daje prawo do ośmieszania ją przed widzami?. Zastanów się czasami nad tym co robisz bo karma wraca naczelny pedofil sam
@AdrianekPolaczek W którym miejscu zasugerowałem że ją podrywałes ? I dlaczego nie odniosłeś się do tego co napisałem ? Dlaczego po prostu nie przyznasz się do tego że zrobiłeś źle?