Wpis z mikrobloga

@tenji dla mnie oba spoko. Gerlacha kojarze zanim wystartowali z własną marką. Kiedyś w końcu jednego kupię.
Vratislavie chrono miałem dwie, została u mnie jedna i na pewno się jej nie pozbede bo super zegarek. Mierzylem Visa i Formeistera, oba super wygodne.
  • Odpowiedz
@tenji: Koncepty mają fajne, wykonanie takie sobie. Ceny w przypadku G. Gerlach na pewno za wysokie. Musisz wziąć też pod uwagę fakt, że support u nich absolutnie nie działa. Kilka lat temu zamierzałem się na RWD-6. Wysłałem maila, bo na stronie były pokazane 2 paski i nie wiedziałem, który jest dołączany do zestawu. Po miesiącu się przypomniałem, napisałem też na FB. Do dzisiaj zero odpowiedzi.

Jeśli chodzi o Vratislavię to
  • Odpowiedz
Cena niezła, natomiast praktycznie nie widać chętnych bo takie zegarki ewentualnie odkupić na rynku wtórnym.


Nie widać też chyba zbytnio chętnych, by je sprzedać. A to już coś może mówić. :)

@tenji Ja mam Formmeistera w wersji sport, bardzo przyjemny zegarek. Właściwie jedyne do czego bym się przyczepił to głośna praca wahnika, ale nie oczekujmy cudów po zegarkach za te pieniądze. Jestem na tyle zadowolony, że zamówiłem już kolejny zegarek VC.
  • Odpowiedz