Wpis z mikrobloga

@Tajemnicza: wrzucasz normalne grzeczne zdjęcie nastolatki, nagle oburzenie i krzyczą że pedofilia - jak u kogoś widok normalnej dziewczyny w wieku nastu lat budzi oburzenie to radzę się zastanowić dlaczego, prawdopodobnie z powodu dysonansu poznawczego albo innego problemu czy niepogodzenia się z własnymi skrajnymi odczuciami. @Marcel133

Polecam poczytać.

Poza tym spokojnie wygląda na 16 a wiek przyzwolenia w Polsce to 15 lat.
@LanaDelRey: No nie wierzę sama Lana Del Rey do mnie napisała ()Nie wiem kim jesteś,ale to jakiś znak :) A wracając do sprawy tak jak wcześniej napisałam... Nie uważam że 15 19-latki są najbardziej atrakcyjne, bo według mnie najlepszy wiek dla bardzo młodej dziewczyny to jest 20-24,ale zdjęcia takich dziewczyn które jeszcze dojrzewają można dodać bo są naprawdę spoko :)
@LanaDelRey: Ja chcę być miła dla Ciebie a ty tu jakieś oskarżenia rzucasz .Nie jestem żadnym fałszywym różowym paskiem, ponieważ tak jak napisałam dziewczyny w nastoletnim wieku są atrakcyjne i zdjęcia sobie dodaje ale nie uważam tego wieku za najbardziej atrakcyjny.Bardzo młoda tak samo jest 20-25 latka.Peace ( ) I nie pisz do mnie takich rzeczy bo mogę być bardziej ogarnięta niż te różowe paski