Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiałem dlaczego w nocy był jako taki spokój na wykopie, a teraz wysyp zielonek, zarzutki, obrońcy pedofilii. No i w sumie przypomniało mi się, że w dzisiejszych czasach dzieci mają dostęp do internetu nawet w szkole. Każdemu obrońcy pedofilów mam pewną anegdotkę. Czy gdyby Twoja siostra, którą bardzo lubisz została publicznie poprzez tego pedofila ośmieszona, oszukana (Nie wiem czy masz lajwa ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale na pewno siedzisz na prywatnym? na pewno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i wyszłaby na dziwkę to czy po paru miesiącach bylibyście w stanie wybaczyć tej osobie? Ja osobiście nie wiem czy potrafiłbym się powstrzymać i w przypadku spotkania raczej zmasakrowałbym mu twarz gołymi pięściami. Zachowujecie się w ten sposób bo to was bezpośrednio nie dotknęło, gdyby tak się stało i ucierpiałby na tym ktoś z waszych bliskich, dołożylibyście wszelkich starań żeby pedofil odpowiedział za swoje czyny. Mam nadzieję, że #polowanienaplastusia się uda. Jeśli ktoś zna położenie plasteliny, udostępniajcie je na tym tagu.

Pedofil musi zniknąć ze sceny.
#gural #patostreamy
  • 5