Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: wuju wuju, bo widzę, że obeznany i w temacie. Chciałbym się spytać Ciebie jako że wspomniałeś o 121. Warto pchać się w chińskie medy i lighty? Jestem na Type 58 i poszedlem w ciężkie ale zastanawiam się czy warto próbować iść rowniez w medy choć wiem ze T-34-1 i 2 są niezbyt przyjemne?
I czy linia lightow daje rade i jest konkurencyjna?
@AnonimowyWykopowicz: to zależy jak bardzo masz rozbudowany garaż i czy chcesz grać klanowo w potyczkach/cw czy tylko latasz randomy. Ogólnie ruskie medy są lepsze w chyba każdym aspekcie więc jeśli ich nie masz to sugerowałbym jednak zacząć od ruskiej dowolnej linii medów. 121 pełni u mnie w garażu bardziej funkcję ozdoby :) generalnie ma fajne działo bo zadaje spore uszkodzenia, ale chyba nic poza tym :) co do lightów to aktualnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wuju84: Szkoda, że znowu wszystko się sprowadza do tego że ruskie lepsze.. Mam wrażenie że WG robi to specjalnie.. Juz wcześniej słyszałem ze T-100 jest OP porównując do innych lightow X, ale właśnie ze WZ-ta też nie daje za wygraną. Dziękuję za opinię. :)
@AnonimowyWykopowicz: co do t100 to też z tym OP bywa różnie :) generalnie jego niska sylwetka pozwala na bezczelnego pasywnego spota :) trudno to trafić w ruchu. Osobiście jednak wolę grać niemiaszkiem bo jego epickie HE pozwala anihilować inne LT na starcie :) AMX byłby genialny gdyby miał jedną pestkę więcej w magazynku