Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu został mi ściągnięty z YouTube pewien film "obrażający" GURALA...
Był to shot z Live od @PedrylYT w którym to Pedryl parodiował zachowania GURALA i mówił ludziom miedzy innymi, że jest *edofilem itd.
Za te akcje dostał też bana na 3 miesiące na strimowanie na swoim kanale.
Odwołałem się do YouTube i wygrałem - shot został przywrócony a ostrzeżenie ściągnięte. ( ͡° ͜ʖ ͡°) WIN
#gural #danielmagical #pedryl #shoty #polskiyoutube #patostreamy
Balwanekiplatki_sniegu - Kilka dni temu został mi ściągnięty z YouTube pewien film "o...
  • 10
@Balwanek_i_platki_sniegu: mi usunęli konto 1400 subów 2 shoty rafatusa to wiadomo, ale 3 o aferze palasajda z iem mi całkiem usunęli i na nic było tłumaczenie że to shot z lajwa palasajda, do tego ten sam shot usunięty u mnie był 10 na czasie :D i straciłem konto przez głupią akcję z iem
@Balwanek_i_platki_sniegu: jak byś się odwołał od shota w którym palasajd się tłumaczy że nie było walone? nawet tytuł był afera na iem a nie jakieś "było walone" tak jak inny shot który był 10 na czasie, napisałem im że ten sam shot miał 10 miejsce na czasie a oni i tak nie przywrócili
@Balwanek_i_platki_sniegu: no właśnie myślę że pallaside zgłosił bo bardzo mało było i jest z tego shotów i tego co miał 10 miejsce na czasie też już nie widzę bo wiem na którym kanale to było...rozumiem że mi usunęli rafatusa bo przemoc (udawana) no ale przemoc, ale takie byle co z iema że usunięte to jeśli by to nie było jego zgłoszenie to większość pato shotów by znikało, a jeśli jego to