Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie gural się może nawet wieszać, ale nie zmienia to faktu że najprawdopodobniej żadnym pedofilem nie jest i chyba większosc ludzi którzy na niego tak piszą zdają sobie z tego sprawę. Wszystkie te krzywe akcje były nakręcane przez czat, ludzie to oglądając mieli bekę a widząc to gural robił to dalej. A wyrywanie dziewczyn, w sumie dziewczynek #!$%@?ł od mahanoka, który też często bajerował małolaty. Moze nie 12 letnie, ale od 14 w górę. Wyzywanie ludzi, telefony na dziwki znowu od rafonixa. Tamtym to uchodziło na sucho, więc i guralek myślał że i jemu ujdzie i nie ma żadnych granic. Otóż odkąd funkcjonuje wykop są granice. No i gdyby był pedofilem najprawdopodobniej by sie tego wstydzil i widzac malolate wolalby ja przewinac xD

No i cała ta akcja z nim obnażyła hipokryzję i dwulicowość #boxdel #deejaypallaside To dużo osób widdziało już wcześniej, ale teraz nikt nie może mieć wątpliwości.

#gural #danielmagical #patostreamy
  • 26
  • Odpowiedz
@rorsh: Moim zdaniem jest niewyżyty seksualnie proponuje seks prawie każdej kobiecie w każdym wieku ale sam fakt że proponuje seks dzieciom zalicza się do pedofili
  • Odpowiedz
@Wiwru: Jak masz 12-13 lat też musisz brać odpowiedzialność za niektóre czyny, jak ta 12 latka sie rozebrala i byla na tyle głupia żeby nie sprawdzic czy faktycznie ma streama i dwa to sam fakt że sie rozbierala. nie traktujmy kilkunastolatków za bezmózgie zombie. Nie sadze ze bym w ich wieku tak glupie rzeczy odwalał
  • Odpowiedz
@erere1223: To że nie rozumuje jak dorosła całkowiecie usprawiedliwia ją że sie komuś obnaża? Jak dla mnie to po prostu materiał na przyszłą #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@rorsh: ogladam mahonka i on nigdy nie namawial do pokazywania czegokolwiek dzieci czasem z jakas malolata czy latem pogada normalnie lub beke pokreci ale nie jak ten pedofil "ooo pokaz ooo jeszcze na dole" #!$%@? szanujmy sie co ty porownujesz xD
  • Odpowiedz