Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpada Asus (miał ponad 30% głosów). W niedzielny wieczór kontynuujemy wykreślankę i głosujesz na najgorszy z pozostałych.
Jesli chcesz być jutro ( póznym wieczorem) wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
Dodam też tag #telefony
oba-manigger - Witam. Tym razem odpada Asus (miał ponad 30% głosów). W niedzielny wie...

źródło: comment_sPxMaINVhUSBbc1jwhDt0zopA3FqkvCE.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszą markę

  • HTC 12.7% (587)
  • Sony 12.0% (557)
  • LG 15.4% (713)
  • Nokia 18.2% (843)
  • Huawei 16.0% (741)
  • Samsung 25.8% (1194)

Oddanych głosów: 4635

  • 70
@frogfoot:

Panie, toż to dinozaur. W 2012 nie było jeszcze sensownych (tzn. szybkich) telefonów z Androidem. Ja kupiłem LG G2 w 2013 i ten telefon to po prostu perfekcja. Jeszcze rok temu go używałem (tak więc przez 4 lata) i wciąż działał jak igła. Niestety upadł mi i się rozwalił. Nie było sensu już naprawiać. Telefon klasyk. Nie znam nikogo, kto miałby z nim jakieś negatywne wspomnienia. Szybkość działania, ergonomia, bateria,
@#!$%@?: LG 4X HD to byl konkurent SGS III i HTC ONE X (z tym ostatnim dzielil nawet SoC).

W porownaniu z konkurentami mial gorzej zoptymalizowana nakladke (zrobic cos gorszego niz touchwizz - szacun! xD) i byl znacznie krocej wspierany (dostal tylko symboliczny update do 4.1.2).
chyba kpisz xD

@d1ck: ludzie dzielą się na 3 główne typy:
fanboje apple
fanboje samsunga
i ci, którzy wybierają najlepszy stosunek cena-jakość

Wiem co mówię, bo sam mam xiaomi
LG dawno powinno odpaść. HTC mi wpadł do rzeczki i żył(3lata), drugi cały potrzaskanych i wyprany w pralce również żył dopiero zdechł w lutym br(3lata). Nie wiem dlaczego kupiłem teraz xiaomi.
Miałem Xiaomi, LG, Sonego i Samsunga i mimo tego że całe zycie mówiłem że samsung to syf bo hurr durr drogie, to teraz jestem tak zadowolony, że kupie następnego, albo Sonego


@Szrlh: A co sie zmieniło? Nadal jest drogie, tylko masz więcej hajsu?
Ta wykreślanka to rak. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@#!$%@?: Miałem V10 i szału nie robił, bateria dno, a nakładka od ilu lat ta sama? No i to co LG #!$%@?ło z V30 to żenada. XD
HTC (M8) - wypalony ekran na krawędziach po półtora roku, głośniki straciły moc. Zrobili co prawda wszytko na gwarancji łącznie z wymianą wyświetlacza, ale to ich nie ratuje. Wykonanie bardzo fajne. Obecnie nie
@vind: Wypuściło V30, a po pół roku "poprawiony" V30S z 6GB RAM i sztuczną inteligencją ThinkQ AI. Kląłem na nich, bo wsparcie V10 było zerowe, gdzie G6 na tych samych bebechach dostało nawet betę Nougata, ale teraz to na prawdę bym się #!$%@?ł, gdybym wyrzygał 3600zł na V30, a po pół roku już praktycznie nie miał "flagowca". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A już totalnie mnie #!$%@?ło jak
@radziuxd: Przecież AI dostanie też V30. Mam i nie widzę żadnego problemu. Widocznie się nie dał zrobić tego w v30, co miał odpowiedzieć? Nie wyrobili się z przygotowaniem oprogramowania i tyle. Ja właśnie od Samsunga uciekłem.