Wpis z mikrobloga

Nie wypowiadalem sie nigdy na tematy zwiazane z yt ale teraz to zrobie, bo rozpetala sie niezla gownoburza;

Ogladam Gurala, bo jest autentyczny nie nosi maski, nie udaje grzecznego. Jest patusem i #!$%@? patologie ale ciekawiej sie to oglada niz sztywnego youtubera ktory przez kilka godzin gra w Fife i czyta te same same donejty. Nie sledzilem od kilku tygodni jego kanalu i jak zobaczylem oskarzenia w jego strone o pedofilie to tak sobie pomyslalem, czy macie na to dowody? Zasada rzymska praesumptio boni viri mowi ze dopoki nie udowodnisz komus winy to ta osoba jest nie winna.

Macie dowod na niepelnoletnosc osoby ktorej kazal sie rozbierac?
Nie macie

Poza tym, wchodzac na omegle jest napisane ze wchodzic na wideorozmowy moga osoby od lat 13 a osoby niepelnoletnie musza miec zgode rodzicow. Wiec JEZELI ta osoba ktorej kazal sie rozebrac miala 12 lat to przebywala tam bezprawnie. Nie zmniejszyloby to winy Gurala ale jest to ewidentny przyklad nieodpowiedzialnosci gdzie dzieci spedzaja godziny na komputerze, nie wiadomo co robiac a gdy cos przeskrobia to OLA BOGA, winny jest kazdy tylko nie biedny rodzic. Nikt nie kazal sie jej rozbierac, jest glupia, niech ma nauczke i niech posluzy za przyklad dla innych dziewczyn/kobiet, ktore chca sie w ten sposob "wybic".

Bede go dalej ogladal, raz na jakis czas, bo go lubie. I #!$%@? mnie obchodzi co mysli motloch czy tlum, ktory zawsze podaza slepo za trendami. Dopoki nie ma dowodu na jego wine, jest niewinny.

#psychologiatlumu
#teamgural
#gural
#danielmagical
#patostreamy
  • 45
@kesh12: Nie skreślam, wręcz uwielbiam kiedy ktoś odstawia taki cyrk. Fakt, że małe dziecko jest w stanie zrobić coś dla uwagi nie oznacza, że należy wybielać kogoś kto chce ten fakt wykorzystać. Tak na koniec - gural autentyczny, nie nosi maski? Jeden z najbardziej zakłamanych i skrzywionych umysłowo typów jakich miałem wątpliwą przyjemność słuchać. Nie wiem co jest z Tobą nie tak ale proszę, nie udzielaj się tu już bo tylko
@ReeZe: to "male dziecko" nie wyglada ani brzmi na 12 lat, dowodu na jej niepelnoletnosc nie ma a Gural twierdzi ze ma 17 a najbardziej zaklamanym, dwulicowym youtuberem jest Lordonix, ktoremu #!$%@? zrobiliscie i zrobil z Was posmiewisko i obrazil Wasze matki.
Te streamy z Guralem nie wyszly tydzien temu, ani miesiac temu. Poprostu youtuberzy nie lubia konkurencji i tyle.
@Marcvebvc: kolejny typowy debil wierzacy w to co przeczyta na internecie. Masz idioto jakis dowod na to co mowisz? Bo teraz pomawiasz Gurala i na to tez sa paragrafy. Wiec jak tak wykop.pl lubi #!$%@? ludzi to najpierw na siebie #!$%@?
Kesh nie znasz chyba jeszcze internetow xd. Wbiles na dane forum (tu wykop czytaj.) Gdzie 90% krzyczy 'biale jest biale' a ty wyskakujesz że jednak ' czarne' - chyba nie liczyłeś że ktoś cię poprze ? Hejt na cb już był z góry przesadzony. A dwa gural to patos. #!$%@? się zachowywał. Ale nie on pierwszy i jedyny. Żal mi go bo jako jedyny wyglądem nie grzeszy i to chyba dla tego
@Majkel94: nie jest moim idolem, bronie go bo jak narazie jest slowo przeciwko slowu. Mowi ze miala 17 a wykop ze 12 a dowodow zadnych nie ma. Pojawi sie skrin z jest dowodem (lub legitymacja szkolna ( ͡° ͜ʖ ͡°) :DD) to pierwszy przeprosze i przyznam ze Wykop mial racje i usune konto.

Jak narazie to mi wyglada na to ze Gural se kiedys poprostu robil jaja,
@kesh12: Posłuchaj uważnie #!$%@?. Myślisz, że ktoś będzie rujnował życie dziewczynki i pokazywał publicznie jej legitymację szkolną tylko dlatego, żebyś wyrzekł się idola? A może Ty również lubisz takie akcje stąd Twoja zażarta walka? Jak mówił do dwóch dziewczynek, że lepszy od browara jest dorodny #!$%@? to pewnie klaskałeś uszami. Weź prysznic i idź spać bo w poniedziałek trzeba założyć plecak i na autobus szkolny cisnąć.
@kesh12: ja przyznam Ci racje , wykopki się nakręciły na ta cała akcje , koleś racja przesadził z tym co mówił ale ewidentnie robił to bo chciał się wybić , czemu nie zrobiliście takiej akcji jak rafonix cisnął matkę ,tylko połowa ludzi go jeszcze wspierała , czemu wspieraliscie tucznika który tez nie raz nie dwa życzył komus śmierci ? A jak isamu powiedział do Gurala „twoja dziewczyna będzie ruchana kijem „