Wpis z mikrobloga

Tak walczycie z tą patologia w internecie, która podobno szkodzi dzieciom... Propaguje alkohol, wyzwiska i inne zachowania odbiegające od normy.
Internet sam w sobie to zło bo jest wykorzystywany w zły sposób.
Ale skoro Wykop ma taką siłę to czemu tej siły nie skierować na właściwe tory? Piszecie np o Baobabie że był nieźle nacpany. Przypomniała mi się sytuacja sprzed tygodnia jak dwie młode dziewczyny dosłownie czołgaly się po chodniku.
Pewnie były porobione dopalaczami.
Nie jest żadną tajemnicą, że w internecie jest cała masa sklepów gdzie pierwsze lepsze dziecko może sobie zamówić ten syf z dostawą do domu lub do paczkomatu.
W polskiej policji raczej nie ma dobrych informatyków, którzy by potrafili rozkminic ten temat.

Wydaje mi się, że walka z tym gownem była by bardziej sensowna niż kopanie leżącego edofila bez p który w życiu na pewno i tak jeszcze nie raz będzie miał ciężko, z własnej głupoty.

No ale... Po co walczyć o słuszny cel skoro ważniejsze są dymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Logika przeciętnego wykopka.

#danielmagical #patostreamy #gural #boxdel
  • 5
@bijonse: przeczytaj jeszcze raz to co napisałem.
A napisałem to, że obecnie wykop kreuje się na dobrego wujka i chce pomagać "niewinnym ludziom" ALE tylko tam gdzie są tzw. Dymy.
Popieram to co się #!$%@? z guralem. Sam brałem w tym udział.
Ale jednocześnie potrafię spojrzeć gdzieś dalej i zauważyć inny, większy problem, z którym wydaje mi się można by dużo zrobić.

Ale to tylko moja rozkmina :-) Ludzie z reguły