Wpis z mikrobloga

@Bij00u: nie mam pojecia ale nagle wszyscy zamiast tak jak bylo ru to maja lx i wiekszosc z bata na swieta dostaje wielkanocna niespodzianke. Pasuje pisac do banggood ale rece umyja bo jak to mowia ta przesylka zmniejsza ryzyko a nie niweluje...
  • Odpowiedz
@kuku8: Tylko, że wysłali nie tym co mieli wysłać. I tutaj jest powód do reklamacji. Najprawdopodobniej BG nic nie odda. A swoją drogą, to zapłaciłam za 2 PDM, bowiem nie chciałam aby 2 szt wrzucili do jednej koperty. Za duża koperta, ciężar zawsze zwiększa szansę na zatrzymanie przez UC. No i 2PDM zatrzymane, heh. A mówią, że przezorny zawsze ubezpieczony i należy robić dyzerfikację ryzyka:-)
@Szaferski: Akcja ciągle
  • Odpowiedz
Właśnie to wygląda na pewny tracking... Chyba podzielone banggood za zakupy przynajmniej priority line na gearbest dalej dobrze działa...
  • Odpowiedz
@Bij00u: @Forex2015: Na razie tylko grzecznie napisałem, że chcę zwrotu pieniędzy za VAT.
Uzasadniłem, że dodatkowe opłaty wiążą się właśnie z tym, że zmienili rodzaj wysyłki.
Teraz czekam co odpowiedzą ale czuję, że to nie będzie łatwa przeprawa.
  • Odpowiedz
@szyps: Oj, będzie nam ciężko coś wyegzekwować od nich. Ja do nich napiszę jutro, po tym jak celny w Poznaniu zatrzyma mi przesyłki. Powodzenia, i nie daj się zbyć przeprosinami i kuponem 10/400 na nieprzecenione towary.
  • Odpowiedz
Jakby mieli wysłać poprzez Global Express, to by napisali, że wysyłają Global Expressem.


@Bij00u:

Tak? To po raz kolejny, gdzie masz napisane, czym wysla w przypadku PDM?

  • Odpowiedz
@sylwek2k: Chyba opisałam jasno. Nie mam sensu się z Tobą spierać. Tak, BG ma zawsze rację, a ja cebulara w dodatku nie wiem, że podatki trzeba płacić, to jeszcze chcę okraść budżet państwa. I jeszcze na dodatek skłamię, że holenderska firma Global Ekspress, w branży logistycznej jednoznacznie kojarzy się ze spedycją towarów do i z Państwa Środka, oficjalnie zwanego ChRL bądź Chinami. I stosowanie tej formy wysyłki nie ma nic
  • Odpowiedz
@sylwek2k: I to jest kwadratura koła. Najprawdopodobniej tak będzie. Jak napisałam, nie będę u nich już nic kupować, a oni smutni z tego powodu nie będą. Mam prawo, a nawet obowiązek (tzw. imperatyw moralny:D) upomnieć się. Tyle i aż tyle. A wykop służy do przekazywania różnych informacji, porad itp.

  • Odpowiedz