Wpis z mikrobloga

TL;DR; Zastanawiam się, jak pokazywać status projektu na tym widoku. Przygotowałem 4 warianty (w komentarzach), pomóżcie wybrać kierunek...

Mam projekt, który listuje wszystkie projekty społeczności #steem (taki social media na #blockchain).... no i jest podstrona, która ma galerię wszystkich projektów, tutaj: https://steemprojects.com/projects/

Ktoś mi zasugerował, że użytkownik powinien mieć łatwy sposób zorientowania się, jaki jest status projektu. Bowiem niektóre są już w pełni gotowe, inne z kolei w fazie prototypu, albo nawet są porzucone i nie działają.

#grafika #design #ux #steemit #kryptowaluty

Które najlepsze?

  • 1 13.3% (2)
  • 2 26.7% (4)
  • 3 13.3% (2)
  • 4 46.7% (7)

Oddanych głosów: 15

  • 13
  • Odpowiedz
@noisy: po 1 . dla mnie 12 na 1 page to juz troche za duzo. przytłoczony sie zaczynam czuć.
po 2. nie wiem czy nie dac na górze jakiejs "szukajki" i filtrów.
po 3. ja sie w zadnym z tych przypadkow nie skapnałem ze sa statusy. jak chcesz dac jakies wazne informacje, to podziel to na kategorie albo duze i wyrazne ikony
  • Odpowiedz
@Psycho___________Dad: tylko, że ktoś równie dobrze może chcieć omijać projekty, które nie są live, czyli np. "Concept" albo "Retired".

po 1 . dla mnie 12 na 1 page to juz troche za duzo. przytłoczony sie zaczynam czuć.

@pr0t3r:
na stronie to trochę inaczej wygląda niż na screenie. Poza tym... projektów tam jest tyle... że dokładnie, masz się trochę czuć przytłoczony. Jak ktoś chce znaleźć jakieś konkretne, to są np. kategorię
  • Odpowiedz
po co tak duże zdjęcia?

@najman: bo to jeden z kilku widoków. Będzie jeszcze widok listy i z mniejszymi kafelkami. Po prostu zacząłem od tego.
  • Odpowiedz