Wpis z mikrobloga

@Tratak: Legia - od małego, z ojca na syna i przez miejsce zamieszkania; AS Roma - od 15 lat, bo Totti i przez to, że to romantyczny klub hołdujący tradycyjnym wartościom i ceniący rzymskich wychowanków. Zawsze też ładny futbol grali.
@Tratak: Barcelona. Nadal pamiętam ten hype związany ze sprowadzeniem młodego, genialnego karła z Argentyny, który miał przywrócić wielkość Dumie Katalonii.


@Tratak: Jakieś 15 lat temu Arsenal. Oglądałem ich mecz ligi mistrzów i bardzo mi się spodobała gra. Patrze na składy,a tam: Seaman,Bergkamp, Viera, Kanu, Henry, Campbell, Wiltord, Gilberto Silva, Pires. Czyli generalnie czołówka moich ulubionych piłkarzy i tak im zacząłem kibicować. A jak zobaczyłem co Bergkamp wyczynia z Henrym to już nigdy takiego duetu później nie zobaczyłem.
@Tratak: Real Madryt od dzieciaka, zaczęło się dość tradycyjnie czyli od koszulki. Najlepsze, że to była koszulka Figo i jeszcze jako młody nie wiedziałem z jakiego klubu przyszedł wtedy do Realu. Zacząłem się interesować i w miarę możliwości oglądać ich mecze - głównie w Lidze Mistrzów. Czasy Galacticos to było coś, piękny ofensywny futbol, później era CR7 aż do teraz. Od ponad 5 sezonów nie przeoczyłem chyba ich żadnego meczu. Ciagle