Wpis z mikrobloga

Jareczek złodziej, oszust, kłamca, menel, alkoholik, neandertalczyk i prymityw z talentem do bicia szyb, picia moczu i skakania do dzieci z tulipanem w ręku, który zatrzymał się mentalnie w wieku 20 lat i któremu wydaje się że dalej jest 1994 rok i że dopiero wyszedł z wojska stwierdził na lajcie, że za pizzą nie przepada (woli szczura ze studzienki) oraz że ogarnie się i stanie na nogi za 20 lat bo jeszcze ma czas XD

Twierdzi również, że ostatnie 25 lat przeleżał pijany pod lodem ale pewnego razu zobaczył rokalona i maciaszka, którzy grają w gry na youtube i dostają za to pieniądze od widzów więc Jareczek pomyślał że to idealna praca dla niego dla niego i dlatego postanowił nagrywać filmy i robić lajty z nadzieją na łatwy zarobek.

Dlatego teraz mamy opuchniętego upijającego się do nieprzytomności 44 letniego alkoholika siedzącego w jakiejś walącej się ruderze, który w stanie agonalnym nieudolnie gra w gry albo siedzi i bełkocze że bardzo lubi pić alkohol bo po nim się dobrze czuje, że strimowanie to jest bardzo ciężka praca i że ludzie mają rzucać donejty na alkohol bo inaczej strzeli focha i zakończy strima.

benc
#kononowicz #suchodolski #nitrodolski #konon #warmianin #major #kajor #jor #suchodziurski #majornadzis #siurekbozy #bombas #gotujzmajorem #polskiyoutube #patologiaboza #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #elo #benc
RzecznikWykopu - Jareczek złodziej, oszust, kłamca, menel, alkoholik, neandertalczyk ...

źródło: comment_MaatZL8KhOxP0euod7GGm8dfbdxjmmdm.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: rób streamy, i się upijaj i zarabiaj, co masz taki ból dupy że ma hajs za #!$%@? streamy, niech ma-każdy ma jakiś pomysł na zarabianie np: wielu robi wały podatkowe za które płacisz Ty i do nich nie masz pretensji że zarabiają?
  • Odpowiedz
Kolejny biały rycerz meneli xD

@lukasz-lux: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze. Złodziej ukradł pieniądze, niech odda j0marowi

co masz taki ból dupy że ma hajs za #!$%@? streamy


@lukasz-lux: no właśnie nie mam, bo nic nie zarabia XD
  • Odpowiedz
@lukasz-lux: z tego zachlany oszust musi odpalić działe serwisowi od donacji i temu swojemu moderatorowi, czyli ledwo mu starczy na godzinną dawkę szczyn - sprzedał kamerę i monitor i dzisiaj biedny wypił tylko 4 piwa bo nie miał prymityw za co nawet naszczać do butelki
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Człowieku Twoje posty są najlepsze xD Wez załoz jakies konto bankowe albo cos to ci wysle 20zl. na flaszke bożą bo akat materiały dojechały xD Dzień bez Twoich wpisów to dzien stracony :D Tylko nie przesadzaj z wulgaryzmami itp. bo znowu ktos zgłosi i zomo da bana. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: Tylko, że jak sam kiedyś mówił że to wszystko stoi na młodego i że on mu potem kasę odpala. Do tego młody zdalnie sprawuje nad tym wszystkim pieczę bo hemoroidano do niego dzwoni z wszystkimi problemami jak coś nie działa i żeby mu tam wszystko ustawiał.

bo znowu ktos zgłosi i zomo da bana


@NieSzkalujAndrzejka: o tego trzeba pilnować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz