Wpis z mikrobloga

Miraski obserwujący mój tag #vatowcy fajna rzecz jest. Otóż chłopaki od Polskiej Akademii VAT wypuścili bekową grę planszową o VAT-owcach, którą można zakupić na Wspieram.to - link to: https://wspieram.to/vatowcy No i teraz pogadałem z nimi i zgodzili się przeznaczyć 10 gier w ramach #rozdajo dla Wykopków. Oczywiście będą się w stanie z tego wywiązać, jak aukcja się uda (co nie jest gwarantowane) - od razu o tym informuję, żeby później nie było zdziwienia. Losowanie przez mirkorandom wśród plusujących, ale uprzedzam, że jak wypadnie na typa, który wcześniej wykazał się nieprzemyślanymi wpisami pod moim tagiem (mam kilku takich gagatków), to nie dam i powtórzę procedurę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. do hejterów: tak, sprzedałem się, bo załatwiłem sobie egzemplarz prototypu i jeden w wersji produkcyjnej, jeśli aukcja wypali. Taki profit, że szok, miliony! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
grafikulus - Miraski obserwujący mój tag #vatowcy fajna rzecz jest. Otóż chłopaki od ...

źródło: comment_YDenVu5RBMXMXWMU1awPqLz8z1Gu7HBp.jpg

Pobierz
  • 54
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Oczywiście, że publikowałem tam niektóre wpisy, które wrzucałem też na Wykop. O tym również informowałem nie raz, choć nawet niektórzy posądzali mnie o kradzież contentu (o ironio). Co do współpracy, to powiem tak - nie muszę się nikomu tłumaczyć z kim współpracuję i na jakich zasadach (a współpracuję z wieloma ludźmi przy różnych projektach). I tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: Nie tam, cała sprawa jest całkowicie czysta, tylko pełna niesamowitych zbiegów okoliczności. Kolega jest po prostu bardzo towarzyskim człowiekiem. Gdzie się nie obróci, tam kogoś zna i ktoś mu o czymś opowiadał. Dlatego posiadł wiedzę o wszystkich przekrętach i mechanizmach przekrętów. Wszystko wie oczywiście stąd, że ktoś mu kiedyś opowiedział, jakiś znajomy znajomego. Przypadkowo te same teksty są zmieniane na pieniądze na fejsie, przypadkowo powtarzają się tam wpisy, osoby, zdjęcia,
Oczywiście, że publikowałem tam niektóre wpisy, które wrzucałem też na Wykop. O tym również informowałem nie raz, choć nawet niektórzy posądzali mnie o kradzież contentu (o ironio). Co do współpracy, to powiem tak - nie muszę się nikomu tłumaczyć z kim współpracuję i na jakich zasadach (a współpracuję z wieloma ludźmi przy różnych projektach). I tyle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grafikulus: Yep, a twoje wpisy przez przypadek