Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ale mi szkoda Walusia. Prawdziwy bohater. Zamiast tylko spac i zrec to postanowił wdrozyc w zycie swoje wolnosciowe ideały. Prawdziwy kapitalista. Dołączył do brata i ojca aby prowadzic rodzinny biznes huty szkła. Potem ojciec wrocił do Polski, Janusz został kierowcą cięzarowki i mogł tak dalej zyc w RPA. Ale wolał inaczej. Ilu z nas by miało jaja? Ilu z nas by machnęło ręką na sprawy polityczne na obczyznie?
Ale nie Janusz. On wiedział czym smierdzi komunizm i socjalizm. Nie chciał aby rowniez na nowej ziemii do głosu doszła czerwona zaraza. Zrobił to co konieczne. Jego ofiarą był zwykły komunistyczny zbrodniarz dowodzący grupą terrorystyczną.
PDW Waluś
#4konserwy #polska #patriotyzm #preczzkomuna #preczzsocjalizmem
L.....s - #!$%@?, ale mi szkoda Walusia. Prawdziwy bohater. Zamiast tylko spac i zrec...

źródło: comment_jpfBtPUeh24PYpwHNtTEQ4drpfgKZv2a.jpg

Pobierz
  • 7
@Lord6Infamous:

tak kolego, według twojej kulawej logiki, jak ktoś ma inne poglądy, nie daj boże niewpisujące się w twój konserwatywny tok myślenia to najlepiej go #!$%@?ć. No super #!$%@? rozwiązanie.

Dodatkowo nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale dzięki temu co zrobił Waluś, Hani stał się jednym z najbardziej pamiętanych ludzi w RPA - dedykowano mu książki, piosenki i ogólnie zyskał sobie status męczennika, zamordowanego przez ekstremistę. Więc skutek był raczej
@Lake_Titikaka:

przypisuje mu się także autorstwo struktury komunikacyjnej wśród rebeliantów. Następnie Hani przeniósł się do Lesotho gdzie spędził siedem lat, także tworząc terrorystyczne struktury. W tym czasie stał się prominentnym działaczem ANC i SACP, co doprowadziło do kilku zamachów na jego życie (m.in. bomba podłożona pod samochodem Po tych wydarzeniach został transferowany ze stolicy regionu Lesotho, Maseru, do centrum dowodzenia ANC w Lusaka w Zambii. W tym czasie został wybrany członkiem
@Lord6Infamous: A ty dalej grzejesz temat tego głupola i niudacznika którymsię posłužono jak kondomem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@RYSZKRE8888: No właśnie poczytaj

"W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisupostanowiłem przybliżyć wam jeszcze jedno ważne wydażenie które było katalizatorem kampanii terrorystycznej "Włóczni Narodu".

Mowa o powstaniu w Soweto:

16 czerwca 1976 r. około 20 000 dzieci ze szkół w getcie Soweto w Johannesburgu wyszło na ulicę w proteście
@Towarzysz_Moskwin: "Postanowiłem naskrobać pare słów w odpowiedzi ma tasowanie się prawaków do niejakiego Walusia a w szczególności użytkownika @Lord6Infamous przeklejającego zmanipulowony i wyrwany z kontekstu opis organizacji Umkhonto we Sizwe (włócznia narodu).

Na początek warto zapoznać się jaki był powód jej powstania:

"W 1948 władzę w kraju zdobyła nacjonalistyczna Partia Narodowa, która, zgodnie ze swoim programem, zaczęła realizację projektu "osobnego rozwoju" ras zamieszkujących Południową Afrykę, czyli apartheidu. W tej sytuacji ANC