Wpis z mikrobloga

#alfaholicy #alfaromeo
Mirki moja 147 2004r 1.9 jtd klękła... nie chce mi się już jej naprawiać oddam ją za bezcen na części albo komuś kto będzie chciał ją naprawić. Co się stało? nie wiem ... Dzisiaj rano jade bardzo motzno mi się grzał zatrzymalem sie zeby sie ostudził potem jakby temperature pokazywal ze jest w normie i cos mi pod maska strzelilo. Nie piszcie co to mogło być. mało mnie to jara. Z plusów 2 komplety opon nokian wrd3 oraz daytony jakies. Amorki z tylu nie maja roku, regulator cisnienia paliwa ma 2 lata, Skórzane wnętrze, do odbioru koło szrotu w miejscowości Nowa Ruda na dolnym ślasku. Na kołach nie wróci. Jak nikt się nie zgłosi na ów szrot oddaje.
  • 12
  • Odpowiedz
@Arhus: to co w sumie opisalem. nie znam sie na mechanice zeby powiedziec jasno ze nie wiem wydmuchalo uszczelke albo cos. Znajomy mowil ze moglem go przytrzec skoro sie grzal ale dlaczego sie grzal to nie wiem. Wywalilo mi caly plyn chlodniczy ja pozniej spojrzalem. Dlaczego rowniez nie mam pojecia. Musialo sie to stac nagle bo przez zima sprawdzalem plyny. po mrozach tez sprawdzalem czy wszystko gra, bo wiem zediesel nie
  • Odpowiedz