Wpis z mikrobloga

Witam Mirków! przybywam z taką sprawą że dostałem miejsce za darmo w jakiejś szopce(?) które chciałem wynająć ale kapie z dachu akurat nad tym miejscem i to dlatego za darmo ( ͡ ͜ʖ ͡). Nie dostałem pozwolenia na zabawę w łatanie dziur i wpadłem na pomysł żeby samemu dorobić jakiś prowizoryczny sufit w tym boxie.. na zamieszczonym obrazku jest mniej więcej w przekroju to zrobione jakbym chciał to zrobić i no po kolei
różowe- jakaś płyta plastikowa albo płachta
zielone- rynienka a na dole baniak 5L bo nie mam jak odprowadzić tej wody
błękitne- woda/deszcz/h2o
Jak pada deszcz to kropla z tego dachu spada mniej więcej raz na sekunde a jedna kropla taka no powiedzmy ma 0.05ml o ile się nie mylę to z tym baniakiem jestem zabezpieczony na 27 godzin ciągłego deszczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I co o tym sądzicie?

#konstrukcje #budowa #kreatywnosc #darmozjad
KapitanKapsel - Witam Mirków! przybywam z taką sprawą że dostałem miejsce za darmo w ...

źródło: comment_7weAOvSyQVUBbguxucjh9k97alWAlehC.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Chętnie bym wynajął ale mieszkam w centrum miasta i garaże i takie małe schowki są #!$%@? drogie. Za takie coś co jest na obrazku (źle zeskalowane) 3x4m życzą sobie 150zł miesięcznie a garaże gdzie grozi zawaleniem zaczynają się od 200zł a dostałem takie właśnie cuś za frajer tylko z tym problemem a mam to jakieś 30m od domu a na tańsze garaże nie chce mi sie #!$%@?ć kilometra XD
  • Odpowiedz
@CzerstwaBulka: Niby wilgoć jest ale w sumie nie taka ogromna. jakieś opony czy tam taczka albo inne rupiecie mogą sobie tam leżeć. Jak dostałem to na środku stała kanapa i jakieś meble to kanapa była strawiona przez grzyby bo kapało na nią ale meble i dywan zbytnio nie były tknięte mocą grzyba. myślę że większą wilgoć znoszą tam ludzie razem z drewnem co trzymają w niektórych boxach.

Ale no myślę jak
  • Odpowiedz