Wpis z mikrobloga

@Charczoncy_wuj: Podalismy godzinę o której się to działo, bagiety sprawdziły na kamerach i namierzyli mniej więcej do jakiego pubu poszli. Wysłali już tam patrole, ale dalej nie wiem jak rozwinęła się sytuacja
  • Odpowiedz
@piotrek-ry: Ratownicy mają kolejkę, dość zapchaną. Jeżeli zgłaszany pacjent jest przytomny nie ma zagrożenia życia to trafia na koniec kolejki. A tam to można i 6 godzin czekać.
  • Odpowiedz
@zordziu jak się nie zna systemu to się nie #!$%@? głupot, tak? Zespoły Ratownictwa Medycznego nie działają na zasadzie segregacji na SORach. Jeśli dyspozytor uznaje wezwanie za zasadne to jedzie pierwszy lepszy dostępny zespół ratownictwa bez względu na stan.

@Spade jest piątek wieczór, pierwszy z w miarę ciepłych ostatnio, ludzie wyszli z piwnic. Do standardowych bezzasadnych setek wezwań dolicz sobie całą masę podobnych piątkowowieczornych przypadków do Twojego i masz proste
  • Odpowiedz
@Agemaker: A co ja innego napisałem? Nie jest tak, że reaguje się na zgłoszenia w kolejności w jakiej występują, chyba, że jest bezpośrednie zagrożenie życia?
  • Odpowiedz