Wpis z mikrobloga

#mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
T-shirt z sową
Zamówiony: 26.01
Odebrany: 28.02
Przesyłka nierejestrowana
Link: http://bit.ly/sowa_bluzka
Cena: 3.99$

Dostałam to co zamówiłam czyli rozmiar S i wzór z sową. W aukcji znajdziecie inne „tatuażo” podobne motywy (a przynajmniej tak mi się kojarzą te nadruki :D) i rozmiarówkę do XL.

Wymiary z aukcji / wymiary realne
Ramiona: 40 cm / 41 cm
Biust: 84-88 cm / 84 cm (bez rozciągania)
Długość: 60 cm / 57 cm

Bluzka nie ma metki ze składem, ale nie jest to raczej czysta bawełna. Materiał jest.. miły w dotyku, elastyczny, średnio gruby (bo ani gruby, ani cienki :D) – wiem, że lubicie te moje tak bardzo „precyzyjnie” określenia.
Według mnie jest delikatnie taliowana, centymetr w okolicach talii pokazuje 2 cm mniej niż w biuście.
Rękawy oczywiście można sobie podwinąć tak jak ma „modelka” w aukcji. Jedynie co to wydaje mi sie, że sowa jest delikatnie mniejsza niż na zdjęciach sprzedawcy, ale to też może być kwestia perspektywy i użytego obiektywu.
Ja chyba sobie dobiorę jeszcze drugą z napisem „Vibe with me”.

Link bez ref
biuna - #mwchz #aliexpress #biunakupuje #aliexpressdlarozowych #itemyzchin
T-shirt z...

źródło: comment_VXPms4SfIvZcILhCa2qzVHjzHCHQ28RB.jpg

Pobierz
  • 12
@dzieju41: Powiedz mi jeszcze mirku czy porównywałeś kiedyś "szmaty z bazaru" z t-shirtami za 40 zł z sieciówek? Bo ja między nimi nieszczególnie widzę różnicę. Oprócz tej, która siedzi w głowie. ;)
@dzieju41: Ano sieciówka, ale IMO lepsza gatunkowo niż house. W każdym razie takiej chińskiej bluzce bliżej do housa niż van graffa.
Co nie zmienia też tego, że na alie znajdziesz gatunkowo takie jak w VG, ale nie w tej cenie. ;p