Wpis z mikrobloga

Na spacerze z psem znalazłem portfel, jest w nim równe 1000 zł, niestety żadnych dokumentów, niczego poza pieniędzmi nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dałem ogłoszenie w necie, czy ktoś nie zgubił - ale zgłaszali się ludzie, którzy nawet nie wiedzieli jak wygląda ten portfel... Ja nie potrzebuje tych pieniędzy, pomyślałem, że oddam komuś, kto w tej chwili potrzebuje, jest w dołku finansowym, czy coś. Zrobię #rozdajo, piszcie w komentarzach, dlaczego wam są potrzebne te pieniądze, jutro o 12:00 wybiorę jedną osobę, której wyślę hajs.
Nightlov - Na spacerze z psem znalazłem portfel, jest w nim równe 1000 zł, niestety ż...

źródło: comment_ntRkzHKQ60FdJm726fafptKukJmZOoOU.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightlov: Pewnie bait, ale co tam. Nie jestem za bogaty, ale chciałbym zakupić sobie arduino oraz elementy elektroniczne do budowy mikroskopu STM (skaningowy mikroskop tunelowy), w którym mógłbym pooglądać atomy. Jak się uda, to odpalić go w trybie, gdzie przy odpowiednim napięciu na ostrzu mikroskopu mógłbym wyrywaj pojedyncze atomy i przeszczepiać je w inne miejsce. Coś jak drukarka 3d, tylko na poziomie atomowym. W sumie schematy już mam, programy są
  • Odpowiedz
@Nightlov: za hajs kupię ziółka/prezenty/przysmaki królikom moim i udokumentuje na wykopie ich radość z tego. Tak całość przeznaczę na króliki :D
  • Odpowiedz