Wpis z mikrobloga

mirki i mirabelki, czy w swoich #polskiedomy macie pralkę w kuchni?

czy twoja pralka stoi w kuchni?

  • tak i polecam to (jaki masz model pralki?) 11.9% (27)
  • tak i nie polecam tego (czemu?) 3.1% (7)
  • nie, stoi gdzie indziej/nie mam pralki 85.0% (192)

Oddanych głosów: 226

  • 31
@Idesiku_Nago: mam dom i mam zbyt małą łazienkę, miejsca starczyło na małą umywalkę szafeczkę i sesdes w miejscu gdzie mogła by stanąć pralka jest brodzik, tak zdecydowaliśmy. Pralkę mam w kuchni właśnie. Ale i w łazience na piętrze terz mam miejsce na ewentualną pralkę wszystkie odpływy i gniazdko przygotowane, choć nigdy nie wtaszczyliśmy jej tu koło wanny by miała miejsce.
@zaba34: jaką ty masz pralkę, że podczas wirowania nie da się rozmawiać? jak moja kręci to da się spać koło niej spokojnie, bo dźwięk kończenia prania jest głośniejszy. może jest źle zamontowana?

@Idesiku_Nago: obecnie mam wydzieloną pralnię, ale wcześniej miałem z kuchni i moim zdaniem to było najlepsze miejsce, kuchnia otwarta na salon, w kiblu było ciężko ją ustawić, a idealnie pasowała w miejsce zmywarki. W kuchni też było dużo
@masiakla: Przy wirowaniu na wysokich obrotach była dosyć głosna jednak. Nie było to tłuczenie o podłogę przez brak wypoziomowania, po prostu to był świst od obrotów.
@masiakla: No właśnie mi w projekcie kuchni zrobili miejsce na zmywarkę, ale nie chcę zmywarki i pomyślałam, że wpakuję tam pralkę, ale właśnie ludzie na internetach skarżą się, że głośno chodzą niektóre pralki