Wpis z mikrobloga

@michal-: Uzbierać 10k w wieku 18 lat jak nie musisz się dokładać do życia to NIC nadzwyczajnego. Ja od 14 roku życia pracuję w kamieniołomie a jak skończyłem 16 to poszedłem na drugi etat do huty i pracuje 20h dziennie a spać muszę na przystanku bo nie opłaca mi się wracać do domu. Jesteś pasożytem.

  • Odpowiedz
@michal- kurfa 4 garowe bmw - nie wyczymam!
To po co było bmw kupować, najważniejszy powód zdecydowania sie na te auta to właśnie rzędowe szóstki. Jakieś 4 gary to można było za mniejszą kasę i zwiększa mocą kupić.
  • Odpowiedz
  • 16
@michal- ja ogólnie nie kumam kupowania auta w tym wieku. Auto to olbrzymie koszty. Jeśli nie służy do pracy to jest tylko i wyłącznie olbrzymim obciążeniem. Czym później ma się auto tym lepiej. Ogólnie jak się czasami tylko keździ to lepiej nawet wypożyczać auto niż kupować. 10k + kilka klocków rocznie i w 10 lat można mieć 50k lub więcej zaoszczędzone. Auto to nie inwestycja...
  • Odpowiedz
Jprdle

Polacy to naród skazany na zawistne janoszostwo. Chłopak sobie uzbierał na auto, to ból dupy że nie sam zapracował, bo mieszka z rodzicami i nie płaci z nimi pół na pół... #!$%@?, założę się że większość z was w tym wieku od mamy na piwko brała, a teraz dupa piecze.
  • Odpowiedz
@michal-: przykro mi ci to mówić ale te silniki sypią się na potege, u mnie urwał się zawór, ale wystarczy tylko popatrzeć po niemieckich czy angielskich aukcjach ile tego zepsutego stoi
Mowa o silnikach o kodzie n43 i n45
  • Odpowiedz
  • 6
@lvme niby czemu się #!$%@?? Co za brednie, na pierwsze auto miałem 300 koni i tyl napęd i nigdy w życiu nie miałem nawet zarysowania, może ma mózg? Zresztą co on może porobić takimi 140 kucami xD
  • Odpowiedz
@michal-: Gratuluję zakupu i szanuję zaradność, ale motor nie do końca mnie niestety przekonuje :(

A E46 to BMW, które podoba mi się najbardziej ze wszystkich BMW(może też dzięki serialowi Alarm fuer Cobra 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i też sobie kiedyś mam zamiar takie kupić, tylko właśnie najchętniej niezużyte i niepodtlenkowane M52B28TU :)
  • Odpowiedz