Wpis z mikrobloga

#!$%@? ząb mnie (,) koledzy pomóżcie mi bo zaraz #!$%@? głową o ściane. macie jakies sensowne sposoby na cholerny ból zęba? inb4 nie nie mam JUŻ leków, gozdziki #!$%@? dają i nie, nie obchodzi mnie to że trzeba bylo myć ząbki i czy sposób jest bezpieczny
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@host25: sor odpada bo jedyne co tam zrobią po tym jak zobaczą mój ząb to mi go oszczepem wyrwą i to razem z kilkoma pozostałymi a wizyta u dentysty juz po weekendzie :/
  • Odpowiedz
@stalker44: Bardzo zimna woda. Trochę masochistyczny sposób, bo początkowo zwiększa ból do maksimum, ale po chwili, jak przełkniesz czujesz dużą ulgę, która trwa "wieki".
Jak ból znowu nadchodzi, to powtarzasz operację. Do rana pewnie ze 3 litry wody wypijesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzym się Mirku, rano będzie nowy dzień i kolejna dawka adrenaliny.
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: w sumie bym spróbował ale się trochę cykam bo to jest tak #!$%@? ze jak pije LETNIĄ wodę to mnie tak #!$%@? jak bym kwas solny pił, więc przy lodowatej bym sie chyba poszczał z bólu. dzieki za motywacje :3
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: moze nie przez utopienie ale umarlem
poczułem chyba najgorszy ból w zyciu.. nie pomoglo, przez chwile mnie strasznie napierdlaalo ale teraz to tak boli ze jest juz mi obojetne, zapalilem fajke. nie wiem czy jest lepiej chyba tak w kazdym razie jud nie jestem w stanie pisac. gdybym umarl to przynajmniej szczesliwy ze ktos chociaz chcial pomoc. dzieki mirki
  • Odpowiedz