Wpis z mikrobloga

@kojos: jak dla mnie supermemo > memrise choć to już bardziej od preferencji zależy. Supermemo oferuje darmowe wersje próbne kursów. Kursy extreme to samo słownictwo, kursy no problem to takie ogólne kursy z gramatyką, słownictwem itd. Są chyba jeszcze do jutra promocje -30% na każdy kurs.
@SuperMemo wołam choć i tak za 5 minut sam znajdzie ten temat xD
  • Odpowiedz
@kojos: kod na -30% już niestety nie zadziała, ale tak jak pisze @jawor44 na SuperMemo.com pierwszy miesiąc dostępu do wszystkich kursów jest za free, potem 29,90/mc w subskrypcji lub zakup pojedynczych kursów. Jeśli interesuje Cię angielski, zobacz koniecznie kurs Olive Green - majstersztyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nonabl3: da się - na SuperMemo.com masz dwie opcje płatności - miesięczną lub jednorazową. Możesz też kupić wersję z książką - w tym przypadku zapraszamy na SuperMemo.pl
  • Odpowiedz
@SuperMemo: ok napisałem, istnieje wogóle taka możliwość? Bo nowa platforma wygląda o wiele lepiej i widzę, że działa sprawniej jak stare smutne UX. Jeśli jest to wtedy dokupiłbym i business english. Bo nie chce na obu platformach mieć różnych kursów
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: dzięki! Najlepiej, żeby konkretnie wypowiedział się na ten temat support - zależy od konkretnych kursów, wydań itd. Jest bardzo dużo niuansów, jutro powinieneś dostać odpowiedź jak to wygląda. Nowa platforma jest fajna ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do Business English - trafiłeś z czasem - jutro odpalamy na SuperMemo.pl przedsprzedaż nowego wydania (wersje z książką) i będzie zniżka ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz