Wpis z mikrobloga

@Kalesonek: A Ty to co, wielki pan i władca, jak coś Ci się nie podoba nie musisz tu na tym tagu siedziec, gdzie ten nosacz praktycznie jest ciągle wyśmiewany, a jeśli Ci to przeszkadza, że jest obrażany i nieudolnie go starasz się obronić, to możesz tu nie wchodzić, zamiast wypisywać jak bardzo wykop sie nie zmienił
  • Odpowiedz
@lanadel96: Ale ja nikogo idioto nie bornie xd lata mi to, ja tutaj jestem po to by sie posmiac a nie czytac jakies wypociny napisane przez 14 latkow :) bo mnie takie posty nie smiesza.
  • Odpowiedz
ta era patosów zaszkodziła wykopowi.


@tankowiec_lotus: a co ty możesz #!$%@? wiedzieć jak założyłeś tutaj konto w momencie gdy właśnie tucznik był na fali i założyłeś je tylko dla patusów

  • Odpowiedz
@Kalesonek: W każdym jednym, ale dobrze ,,dzieciaczku" nie chce mi się z Tobą dyskutować, powtarzam wejdź na twój profil, zobacz na ten wpis na samym dole co napisałeś, styl pisania przemawia mi, że masz jakieś 10 lat, a nazywasz mnie dzieciaczkiem, powodzenia, zegnam.
  • Odpowiedz
@Lonilele: ty to jestes naprawde tepy mlot. :) dlatego wlasnie zalozylem by pokomentowac sobie to zjawisko :) a no tak zapomnialem ze jak juz nie masz gdzies konta to znaczy ze nic nie wiesz o danym portalu #!$%@? ile ty masz lat buraku ? :)
  • Odpowiedz
@lanadel96: to za cytuj w ktorym momencie bo jak narazie nie potrafisz poprzec swoich wypowiedzi zadnym argumentem :) btw na temat gurala praktycznie wpisow u mnie nie ma no ale ty wiesz lepiej :)
  • Odpowiedz
@lanadel96: Jak pomieszkasz 14 lat za granica to pogadamy o interpukncji kmiocie :) Ale widze ze niezla zmiana tematu dalej argumentow na temat bronienia gurala nie widze, no ale to typowe zejsc na temat pisowni jak sie nie ma innych argumentow
  • Odpowiedz