Wpis z mikrobloga

Witam i zapraszam do #rozdajo! Do rozlosowania mam dwie nagrody (wartość nagrody głównej ok 700 zł) :

➡ NAGRODA GŁÓWNA:
Zegarek Seiko Diver SKX 7s26 Automat pokryty czarną powłoką ceramiczną

niezawodne Seiko SKX pokryte powłokami ceramicznymi

Mechanizm 7s26
z naciągiem automatycznym
sprawny, na punktualnym chodzie

Zegarek świetnie prezentuje się na ręku!

➡ NAGRODA DODATKOWA:
Usługa pokrycia powłoką ceramiczną koperty zegarka w praktycznie dowolnym kolorze.

➡ ZASADY:
- Zielonki oczywiście nie biorą udziału.
- Aby wziąć udział w losowaniu nagrody dodatkowej, wystarczy zaplusować ten wpis.
- Aby wziąć udział w losowaniu nagrody głównej + dodatkowej, należy zaplusować ten wpis oraz zacząć obserwować fanpage mojej firmy hybaty.pl
fanpage hybaty.pl

➡ WYNIKI LOSOWANIA:
Wyniki zostaną ogłoszone przeze mnie w środę 14.03.2018 o godzinie 22.00. Wysyłka na mój koszt. Powodzenia!

#rozdajo
#zegarki
#zadarmo
adulski - Witam i zapraszam do #rozdajo! Do rozlosowania mam dwie nagrody (wartość na...

źródło: comment_kBKGymiaJpQCa68BM4MghcuaL4GgstDE.jpg

Pobierz
  • 49
@adulski: modzisz SKXy? Możliwe, że chciałbym wymienić szkło na szafir z AR i mechanizm na nh36, dostarczyłbym części, tylko montaż i sprawdzenie szczelności by było do zrobienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polajkowane. Nie miałem zielonego pojęcia, że taki profil istnieje, a trochę kiedyś siedziałem w zegarkach. Chyba czas wrócić do starej pasji, właśnie kompletuje części do projektu Mołnia mini fiddy. A na łapie ulubione edc - skx009 ( ͡ ͜ʖ ͡)