Wpis z mikrobloga

PIĄTKOWE PRZEMYŚLENIA

Dziś nastał dzień stream plastelinowej spier.... na której to owa masa zamierza nam przedstawić wybrankę swojego serca, które jest tak przesiąknięte nienawiścią do ludzi a zwłaszcza #danielmagical że gdyby tylko mogło zalał by wszystkich swą żółcią jak tsunami. Ciekawi mnie, jak wielką desperacko musi być dziewczyną która wybrała sobie jako partnera plasteline. Opcji jest wiele:

*może być tak szept a że nikt inny by jej nie zechciał.
*być może to dziewczynka z podstawówki, ślepo zapatrzona w "mężczyznę że swoich ulubionych streamow na których często padają takie słowa jak : cipeczka, cycuszki, siusiaczek itp.
*a może to dobrze opłacona prostytutka która zgodzi się zagrać rolę dziewczyny
*co gorsza istnieje też możliwość pojawienia się siostry która odegra swą rolę dla braciszka (oby nie, wygląda na inteligentniejszą od niego i to znacznie) a dzieci ze szkół podstawowych łyka wszystko jak młode pelikany.
*istnieje też inna możliwość a mianowicie taka że wcale jej nie pokaże, wymyślają jaka ckliwą historyjkę powie wszystkim ze coś jej wypadło albo źle się czuje.

Jak sami widzicie każda opcja jest możliwa i odpaleniu jego live tylko na chwilę aby zobaczyć co ma nam do pokazania. Jeśli okaże się jednak prawda fakt posiadania przez plasteliny dziewczyny i pojawi się ona na tym live pokazując swoją facjatę to, myśle że będzie to początkiem jej końca. Pierwszy i być może ostatni stream, przez fale hejtu jaka się na nią wyleje.
Z całego serca liczę na to aby postać której imienia nie zamierzam wypowiadać z wiadomych względów ( jego nos jest tak wielki że mógłby mi sie przez gardło nie przecisnąć xD) pogrążył się tym dzisiejszym stream jeszcze bardziej niż swoimi ostatnimi od momentu swojego powrotu.
Mozliwe że z początku na jego stream pojawi się duża liczba widzów, tylko po to aby zobaczyć ta jego mis podstawówki ale w ogólnym rozrachunku większość i tak opuści live z przyczyn chyba dla wszystkich jasnych, nudy nudy, nudy i jeszcze raz nudy.
Tak więc droga plastelino życzę ci solidnego upadku za wszystkie czyny jakich się dopuściłeś do dnia dzisiejszego i których będziesz się dopuszczał zapewne dalej do póki twój kanał nie zniknie raz na zawsze z sieci. Nawet ubiór który nosisz nie zmieni tego kim jesteś a większość z nas tu poznała cie juz na tyle że nie uwierzy w żadne twe przemiany na pokaz. Twoje miejsce jest w klatce razem z resztą tych wyszczekanych piesków Boxdela.

Nie pozdrawiam i życzę rychłego upadku. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#patostreamy #patostream #danielmagical #gural #boxdel #rafonix
  • 5
@iustitia_ad_omnes ja obstawiam, że raczej nie pokaże jej ryja tylko będą rozmawiać, wiec według mnie może to być siostra albo jakaś kolezanka czy dziewczyna, której po prostu zapłaci za odegranie tejże roli, przecież ostatnio gadał z meduza i ten mu radził jej nie pokazywać plastuś powiedzial, że to wie, więc mysle, że nie ujawni fajciaty a jeśli ujawni i ktoś ją rozpozna a najprawdopodobniej tak będzie, to bedzie to jakiś trop do