Wpis z mikrobloga

@stateless: Jestem tego świadom i zabezpieczyłem się dość srogo, od cctv po monitoring auta. Niestety miałem już kilka przygód w życiu wiec wiem, że trzeba dmuchać na zimne. Co do popularności to s3 jest na 5 miejscu nie rs3 ze względu na to, że jest szybkie i ciche wiec nadaje się na napady (przykra sprawa). Ktoś nawet nakręcił na youtube taki review dla s3. Natomiast rs3 to jedynie na wysyłkę za
@weyni: mechanik kolo mnie ma zaklad i takim jezdzi. Auto dosyc ciche jak nie wdepnie w gaz :). Wyglada bardzo fajnie. Szczerze to balbym sie takie kupic, patrzac po tym jak anglicy lekkomyslnie podchodza do aut na drodze i ich nie szanuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jaki masz monitoring auta? Pytam z ciekawosci, sam mam tylko GPS zamontowany a czy to cos mi da to nie wiem
@stateless: Mam tracker cat5 z gps, gps jammingiem, monitoringiem live i innymi pierdołami. Podchodzą, bo tu auto to nie jest wyznacznikiem statusu jak w PL. Polecam walnąć jakąś nalepkę, że auto jest monitorowane. Z zabezpieczeniami bardziej chodzi o odstraszanie złodzieja niż szukanie auta po fakcie. Na wypady mam także stearing lock'a.
ile za dokładnie taki model w UK?


@frems: Nówka "golas" 44-45k funtów. Używki odpowiednio mniej. Nie są to jakieś niewyobrażalne pieniądze tutaj, coś jak w Polsce 45 tysięcy złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@weyni panie litościwy, jak będziesz przypadkiem przejeżdżał kiedyś przed Gdańsk, to daj mi chociaż wdepnąc gaz od świateł do świateł i wejść w tak ze dwa zakręty (ʘʘ) Chotobliwie wypatruję RS3, odkąd regularnie jeżdżę A3 mojej matki, gdzie 1.6 w TDI w stosunku do mojego Accorda 2.0 wydaje się być samochodem wyścigowym.