Wpis z mikrobloga

@LaserRock46AND2: własne w licznych, bez adaptacji MCT najczęściej przeczyszcza - dlatego zaczyna się od bardzo małych dawek oraz wybierać olej MCT, który ma najwięcej C8 %. Nie nie miałem jakiegokolwiek przypływu energii.
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: mam w diecie olej mct od Olimpu. Codziennie rano 20 ml wymieszane z 50g białka. Jak pierwszy raz wziąłem, to faktycznie jakbym miał więcej energii, ale chyba się przyzwyczaiłem, bo nie ma wielkiego kopa. Ale po takim posiłku dobrze mi się ćwiczy na silce.
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2:

Tak samo przeczyszcza olej kokosowy. Więc zaczynaj od małych dawek.

Ja używałem I olejów MCT w proszku różnych firm I dalej używam zwykłych olejów MCT w płynie. Ten w proszku z quest ma sporo innych nie fajnych dodatków w końcu nie łatwo zrobić proszek z oleju. Generalnie proszek ma być lżejszy na bebechy, ale to olej MCT w płynie jest tańszy i moim zdaniem lepiej działa. Generalnie używanie MCT jest
  • Odpowiedz
@LaserRock46AND2: Polecam olej MCT od Dobropolskiego, testowałem też ten z Olimpu - w dużych dawkach przeczyszcza. Polecam dodawać do kawy w małych ilościach i z czasem zwiększać. Zaczynać od 1-2 ml na kawę i po jakimś czasie spokojnie 10-20ml w jednej porcji przyjmie brzuszek. Jak byłem na keto to przed treningiem - 40 ml MCT + 30 g odżywki białkowej dawało kopa.
  • Odpowiedz